Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Normacell

CHANTARELLE NORMACELL

Linia pielęgnacyjna dla równowagi strefy suchej i tłustej przy skórze mieszanej.

 • Chantarelle NORMACELL Krem na noc z kwasem migdałowym Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Normacell Krem na noc z kwasem migdałowym 2% dla skóry mieszanej. Preparat nawilżający, z regulatorami wydzielania sebum. Udrażnia kanały wydzielania sebum zapobiegając tworzeniu się ognisk podrażnień. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry. Normalizuje równowagę wodno-lipidową. Silnie nawilża zmniejszając przeznaskórkową utratę wody i mocznika wiążącego wodę. Reguluje aktywność gruczołów łojowych - redukując produkcję sebum przy jego nadmiarze i stymulując wzrost w partiach skóry suchej. Działa łagodząco i przeciwbakteryjnie. Przywraca poczucie komfortu świeżej, nawilżonej skóry, gładkiej i uspokojonej.

   

  50 ml

 • Chantarelle NORMACELL Mleczko równoważące Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Oczyszczające Chantarelle Normacell Mleczko równoważące do demakijażu skóry mieszanej. Preparat nawilżający z regulatorami wydzielania sebum. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, dostarczając składników nawilżających i regulujących wydzielanie sebum. Odblokowuje pory skóry.

   

  200 ml

 • Chantarelle NORMACELL Normalizujący krem na dzień SPF20 UVA/UVB Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Normacell Normalizujący krem na dzień SPF20 UVA/UVB nawilżający, z regulatorami wydzielania sebum. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry. Normalizuje równowagę wodno-lipidową. Silnie nawilża zmniejszając przeznaskórkową utratę wody i mocznika wiążącego wodę. Reguluje aktywność gruczołów łojowych redukując produkcję sebum przy jego nadmiarze i stymulując zwiększenie w partiach skóry suchej. Odbudowuje struktury lipidowe i zwiększa spójność komórek. Zapobiega tworzeniu się podrażnień i zaczerwienień oraz redukuje ich objawy, działa przeciwbakteryjnie. Przywraca poczucie komfortu świeżej, nawilżonej skóry. To idealny krem na dzień matujący błyszczące partie skóry. Wysoki fotostabilny filtr SPF20 UVA/UVB chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania.

   

  50 ml

 • Chantarelle NORMACELL Oczyszczający lotion z kwasem migdałowym 10.5% pH 3.5 Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Antybakteryjny, oczyszczający Chantarelle Normacell Oczyszczający lotion z kwasem migdałowym 10.5% pH 3.5 - nawilżający z regulatorami wydzielania sebum. Przeznaczony dla skóry mieszanej, wrażliwej, podrażnionej, z dermatozami, z partiami skóry suchej i tłustej ze strefą T. Także dla skóry bardzo suchej, łuszczącej się. Delikatnie i skutecznie oczyszcza oraz odtłuszcza dzięki zawartości kwasu migdałowego, ekstraktu z mirry i naturalnych saponin z mydlnicy lekarskiej. Odblokowuje pory skóry udrażniając kanały wydzielania sebum. Jednocześnie działa normalizująco na wydzielanie sebum i poziom nawilżenia, przeciwbakteryjnie i przeciw objawom podrażnień. Skóra jest świeża, równomiernie oczyszczona i odtłuszczona, przygotowana do przyjęcia składników aktywnych.

   

  100 ml

 • Chantarelle NORMACELL Równoważący tonik buforujący Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Normacell Równoważący tonik buforujący do tonizacji i oczyszczania skóry mieszanej. Nawilżający, z regulatorami wydzielania sebum. Normalizuje aktywność gruczołów łojowych. Łagodzi objawy podrażnień, zaczerwienienia i uczucie pieczenia. Doskonały także jako łagodzący i antystresowy kompres w pielęgnacji twarzy i oczu. Przywraca poczucie komfortu nawilżenia i świeżości.

   

  200 ml