Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Oily Skin (dla skóry tłustej)

Janssen Cosmetics Oily Skin

 

Linia Janssen Cosmetics dla cery tłustej. Wyspecjalizowane preparaty z serii Janssen Cosmetics OILY SKIN zawierają substancje aktywne odkryte przez laboratoria medyczne i kosmetyczne, które skutecznie pielęgnują skórę tłustą i zanieczyszczoną. Nie tylko w okresie dojrzewania skóra jest wytrącona z równowagi - niezdrowa dieta, zmienny poziom hormonów i codzienny stres, często prowadzą do przetłuszczania się cery. Skóra o takiej kondycji powinna być pielęgnowana ze szczególną uwagą. Zadaniem serii produktów pielęgnacyjnych dla skóry tłustej i zanieczyszczonej jest normalizacja pracy gruczołów łojowych, odblokowanie porów oraz zapobieganie powstawaniu i nawracaniu stanów zapalnych i wyprysków. W ten sposób zwalczana jest skłonność do powstawania trądziku w jego początkowych fazach.
 • Janssen Cosmetics BIO-FRUIT GEL EXFOLIATOR Eksfoliator z kwasami owocowymi (4407) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Peeling Janssen Cosmetics Bio-Fruit Gel Exfoliator na bazie kwasów owocowych o stężeniu 20%, który skutecznie oczyszcza zablokowane pory skóry. Zawiera kompleks kwasów: glikolowego (trzcina cukrowa), kwasu jabłkowego, winowego i cytrynowego. Zwiększa tempo odnowy komórkowej i poprawia strukturę skóry. Peeling doskonale usuwa obumarłe komórki naskórka i przywraca witalność tkankom.

   

  30 ml

 • Janssen Cosmetics CLARIFYING CREAM GEL Krem-żel regulujący wydzielanie sebum (4420) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Kremowy żel Janssen Cosmetics Clarifying Cream Gel regulujący ilość wydzielanego sebum przez 24 godziny. Zawiera niski poziom lipidów, dzięki czemu idealnie spełnia wymagania pielęgnacyjne skóry tłustej. Lekka konsystencja hydrożelu odświeża i pielęgnuję skórę, zapewniając doskonałą kontrolę nad przetłuszczaniem się skóry. Codzienne używanie Janssen Cosmetics Clarifying Cream Gel skutecznie zwalcza przyczynę powstawania niedoskonałości.

   

  50 ml

  104.00
  Dodaj do ulubionych
 • Janssen Cosmetics NORMALIZING SKIN COMPLEX Koncentrat na stany zapalne (4430) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Koncentrat Janssen Cosmetics Normalizing Skin Complex normalizujący pracę gruczołów łojowych. Zawiera innowacyjne substancje aktywne anti - sebum z kwasem oleanolowym. Analizy kliniczne potwierdziły, że aplikacja Janssen Cosmetics Normalizing Skin Complex dwa razy dziennie przez okres 6 tygodni skutecznie poprawia stan skóry tłustej, z niedoskonałościami. Następuje spadek produkcji sebum, zredukowanie liczby zaskórników i krost, zmniejszenie skłonności do powstawania stanów zapalnych. 

   

  30 ml

 • Janssen Cosmetics PURIFYING MASK Maska głęboko oczyszczająca (4440) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Maska pielęgnacyjna  Janssen Cosmetics Purifying Mask pochłaniająca nadmiar sebum. Powstała na bazie glinki, dzięki czemu w łagodny sposób pochłania nadwyżkę lipidów skóry, wygładza jej powierzchnię i matuje. Jednocześnie innowacyjne substancje aktywne łagodzą i skutecznie zwalczają niedoskonałości skóry. Maska Janssen Cosmetics Purifying Mask zalecana jest do pielęgnacji wszystkich stanów skóry, które charakteryzują się wzmożoną produkcją sebum.

   

  75 ml

 • Janssen Cosmetics PURIFYING TONIC LOTION Bezalkoholowy tonik oczyszczający (4401) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Delikatny, bezalkoholowy tonik oczyszczający Janssen Cosmetics Purifying Tonic Lotion o pH przyjaznym szczególnie dla tłustej i zanieczyszczonej skóry, skłonnej do powstawania niedoskonałości i zmian trądzikowych. Przygotowuje skórę na aplikację kolejnych produktów pielęgnacyjnych z linii JANSSEN COSMETICS OILY SKIN. Zawiera ekstrakt z drożdży i alantoinę.

   

  200 ml