Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Oliwki

 • Semilac FLOWER ESSENCE ORANGE STRENGTH Oliwka do skórek i paznokci Semilac - semilac.jpg

  Wspomagająca ochronę oliwka do skórek i paznokci Semilac Flower Essence Orange Strenght z olejem z pestek brzoskwiń. To eliksir zamknięty w małej buteleczce, który sprzyja ochronie skórek i paznokci - odpowiednio je nawilży, przez co będą bardziej odporne na urazy i działanie czynników zewnętrznych. Regularne używanie oliwki przyczyni się do wzmocnienia paznokci i pomoże uzyskać zdrowy wygląd paznokci i skórek wokół nich. Drobne kwiatki znajdujące się w buteleczce to płatki nagietka.

   

  10 ml

 • Semilac FLOWER ESSENCE VIOLET ENERGY Oliwka do skórek i paznokci Semilac - semilac.jpg

  Wspomagająca regenerację oliwka do skórek i paznokci Semilac Flower Essence Violet Energy z ekstraktem z japońskiej wiśni. Zawiera składniki odżywcze, które nawilżają skórki wokół paznokci. Jest idealnym produktem dla bardzo wrażliwej okolicy wałów okołopaznokciowych. Wspomaga ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega przesuszaniu skórek poprzez długotrwałe nawilżenie. Kwiatki znajdujące się w buteleczce to płatki chabra bławatka.

   

  10 ml

 • Semilac MANICURE OIL COCONUT Oliwka do paznokci (kokosowa) Semilac - semilac.jpg

  Oliwka do paznokci Semilac Manicure Oil Coconut. Piękny manicure to dopełnienie udanej stylizacji. Jeśli chcesz zachwycać swoim wyglądem nie zapomnij o pielęgnacji. Także skórek i okolic paznokci! W tym celu sięgnij po oliwki do paznokci Semilac. To kompleksowa propozycja, która odpowiednio zadba paznokcie. Dzięki właściwemu nawilżeniu tych okolic zapewnisz sobie wypielęgnowany wygląd dłoni. To podstawa, na bazie której możesz tworzyć przyciągający wzrok manicure.

   

  7 ml

 • Semilac MANICURE OIL LEMON Oliwka do paznokci (cytrynowa) Semilac - semilac.jpg

  Jeśli zależy Ci na idealnym nawilżeniu skórek i okolic paznokci – dobrze trafiłaś! Nasza oliwka do paznokci Semilac Manicure Oil Lemon to kompleksowe nawilżenie, które zapewni zdrowy i wypielęgnowany wygląd Twoim dłoniom! Piękny manicure to dopełnienie udanej stylizacji. Jeśli chcesz zachwycać swoim wyglądem nie zapomnij o pielęgnacji. Także skórek i okolic paznokci! W tym celu sięgnij po oliwki do paznokci Semilac. To kompleksowa propozycja, która odpowiednio zadba paznokcie. Dzięki właściwemu nawilżeniu tych okolic zapewnisz sobie wypielęgnowany wygląd dłoni. To podstawa, na bazie której możesz tworzyć przyciągający wzrok manicure.

   

  7 ml

 • Semilac MANICURE OIL PEACH Oliwka do paznokci (brzoskwiniowa) Semilac - semilac.jpg

  Idealnie wypielęgnowane dłonie i paznokcie to marzenie większości z nas. Oliwki do paznokci iSemilac pozwolą je spełnić! Dzięki nim odpowiednio nawilżysz skórki i okolice paznokci, co zagwarantuje Ci piękny i zadbany wygląd dłoni. Oliwka do paznokci Semilac Manicure Oil Peach charakteryzuje się inteligentną formułą, która nadaje skórkom blasku i zdrowego wyglądu. Dodatkowo oliwka do paznokci Semilac kusi soczystym zapachem brzoskwini. Dzięki temu będziesz po nią sięgać w każdej wolnej chwili! 

   

  7 ml

 • Semilac MANICURE OIL PINEAPPLE Oliwka do paznokci (ananasowa) Semilac - semilac.jpg

  Oliwka do paznokci Semilac Manicure Oil Pineapple. Piękny manicure to dopełnienie udanej stylizacji. Jeśli chcesz zachwycać swoim wyglądem nie zapomnij o pielęgnacji. Także skórek i okolic paznokci! W tym celu sięgnij po oliwki do paznokci Semilac. To kompleksowa propozycja, która odpowiednio zadba paznokcie. Dzięki właściwemu nawilżeniu tych okolic zapewnisz sobie wypielęgnowany wygląd dłoni. To podstawa, na bazie której możesz tworzyć przyciągający wzrok manicure.

   

  7 ml