Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

 • Clarena CAVIAR ABSOLUTE COLOUR SHAMPOO Kawiorowy szampon do mycia włosów farbowanych (33007) Clarena - logo_clarena.jpg

  Kawiorowy szampon Clarena Caviar Absolute Colour Shampoo przeznaczony do mycia włosów farbowanych. Kawior wspomaga regenerację uszkodzeń, głęboko odżywia i chroni włosy przed utratą wilgoci. Ekstrakt z pereł wspomaga odbudowę struktury włosów i chroni je przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV. Olej Babassu tworzy film ochronny, który zabezpiecza przed uszkodzeniami i chroni przed wypłukiwaniem koloru. Włosy po umyciu Clarena Caviar Absolute Colour Shampoo są miękkie i lśniące.

   

  200 ml

 • Clarena RESPLANTA DETOX SHAMPOO Szampon oczyszczający (33019) Clarena - logo_clarena.jpg

  Delikatny szampon Clarena Resplanta Detox Shampoo do włosów o działaniu oczyszczającym włosy i skórę głowy z depozytów martwego naskórka i środków do stylizacji. Dzięki zawartości kmpleksu Resplanta MAC - oleju makadamia oraz protein ryżu Clarena Resplanta Detox Shampoo pielęgnuje i odżywia włosy, które już po pierwszej aplikacji produktu stają się gładkie, odżywione i błyszczące. 

   

  500 ml

 • Clarena SPIDER SILK & HYALURON SHAMPOO Hialuronowy szampon z jedwabiem pajęczym (33001) Clarena - logo_clarena.jpg

  Hialuronowy szampon Clarena Spider Silk & Hyaluron Shampoo z jedwabiem pajęczym przeznaczony do mycia i pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Bogaty w składniki nawilżające takie jak niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i Pentavitin, chroni włosy przed utratą wilgoci i wygładza je.  Jedwab z pajęczej sieci sprawia, że włosy po myciu są gładkie i nie plączą się, dodatkowo są jeszcze lepiej chronione przed niekorzystnym wpływem środowiska i utratą wody.

   

  200 ml

 • Clarena SPIDER SILK INFUSION Jedwab z pajęczej sieci (33016) Clarena - logo_clarena.jpg


  Jedwab z pajęczej sieci Clarena Spider Silk Infusion w odżywce regenerującej i nawilżającej włosy. Zapewnia zdrowy, lśniący wygląd, nadaje sprężystość i miękkość oraz ułatwia stylizację. Regularne stosowanie produktu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV oraz zanieczyszczeniami środowiska.

   

  30 ml