Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

PŁYNY I PREPARATY

 • Semilac ACETONE Zmywacz do lakieru hybrydowego (1000 ml) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Acetone to wysokiej jakości aceton kosmetyczny do usuwania lakieru hybrydowego Semilac.

   

  1000 ml

 • Semilac ACETONE Zmywacz do lakieru hybrydowego (500 ml) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Acetone to wysokiej jakości aceton kosmetyczny do usuwania lakieru hybrydowego Semilac.

   

  500 ml

 • Semilac NAIL CLEANER Odtłuszczacz do lakieru hybrydowego (1000 ml) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Nail Cleaner to odtłuszczacz, który doskonale usuwa cienką, klejącą warstwę powstałą po utwardzeniu lakieru hybrydowego, topu lub żelu Semilac w lampie UV i UV LED. Idealnie sprawdzi się również jako narzędzie do odtłuszczenia naturalnej płytki przed aplikacją manicure. Produkt testowany dermatologicznie.

   

  1000 ml

 • Semilac NAIL CLEANER Odtłuszczacz do lakieru hybrydowego (500 ml) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Nail Cleaner to odtłuszczacz, który doskonale usuwa cienką, klejącą warstwę powstałą po utwardzeniu lakieru hybrydowego, topu lub żelu Semilac w lampie UV i UV LED. Idealnie sprawdzi się również jako narzędzie do odtłuszczenia naturalnej płytki przed aplikacją manicure. Produkt testowany dermatologicznie.

   

  500 ml

 • Semilac NAIL CONDITIONER VITAMIN 10IN1 Odżywka witaminowa do paznokci Semilac - semilac.jpg

  Odżywka do paznokci Semilac Nail conditioner Vitamin 10in1 odpowiednio utrzymuje nawilżenie i wzmacnia płytkę paznokcia, a dodatkowo wpływa na zwiększenie jej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Zawiera witaminy E, C, F oraz krzem i wapń, a jej regularne stosowanie wspiera proces odbudowy płytki, wpływając także na poprawę kondycji paznokci. 

   

  7 ml

 • Semilac OIL RITUAL Nawilżający olejek do paznokci i skórek Semilac - semilac.jpg

  Semilac Oil Ritual to bogata receptura składników pochodzenia naturalnego. Unikalna formuła oparta na kompleksie drogocennych olejów wykazuje silne właściwości nawilżające i pielęgnujące. Skórki stają się bardziej elastyczne i nawilżone. Wygodna pipeta ułatwia dozowanie produkt, a odświeżająca cytrusowa nuta zapachowa nadaje piękną, długo utrzymującą się woń. Olejek idealnie sprawdzi się zarówno jako ostatni etap profesjonalnego manicure, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji. W nawilżającym olejku Semilac Oil Ritual mieszanka olejów z wiesiołka, jojoba i witaminy E nawilży przesuszoną, matową płytkę paznokcia i zregeneruje popękane skórki wokół paznokci.

   

  11 ml

 • Semilac OIL RITUAL Odżywczy olejek do paznokci i skórek Semilac - semilac.jpg

  Semilac Oil Ritual to bogata receptura składników pochodzenia naturalnego. Unikalna formuła oparta na kompleksie drogocennych olejów wykazuje silne właściwości nawilżające i pielęgnujące. Skórki stają się bardziej elastyczne i nawilżone. Wygodna pipeta ułatwia dozowanie produkt, a odświeżająca cytrusowa nuta zapachowa nadaje piękną, długo utrzymującą się woń. Olejek idealnie sprawdzi się zarówno jako ostatni etap profesjonalnego manicure, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji. W odżywczym olejku Semilac Oil Ritual mieszanka olejków: arganowego, z awokado, ze słodkich migdałów i witaminy E wzmocni Twoje paznokcie i zregeneruje popękany naskórek.

   

  11 ml

 • Semilac OIL RITUAL Regenerujący olejek do paznokci i skórek Semilac - semilac.jpg

  Semilac Oil Ritual to bogata receptura składników pochodzenia naturalnego. Unikalna formuła oparta na kompleksie drogocennych olejów wykazuje silne właściwości nawilżające i pielęgnujące. Skórki stają się bardziej elastyczne i nawilżone. Wygodna pipeta ułatwia dozowanie produkt, a odświeżająca cytrusowa nuta zapachowa nadaje piękną, długo utrzymującą się woń. Olejek idealnie sprawdzi się zarówno jako ostatni etap profesjonalnego manicure, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji. W regenerującym olejku Semilac Oil Ritual mieszanka olejków: rycynowego, olejku z drzewa herbacianego, ryżowego i witaminy E wzmocni łamliwe paznokcie i uelastyczni skórki.

   

  11 ml

 • Semilac PRIMER ACID FREE Primer bezkwasowy Semilac - semilac.jpg

  Primer bezkwasowy Semilac Primer Acid Free to wysokiej jakości preparat, który dobrze odtłuszcza płytkę, zwiększając tym samym przyczepność bazy hybrydowej, żelowej lub akrylożelu do naturalnej płytki paznokcia. Produkt przeznaczony dla osób, których paznokcie  nie wykazują większych trudności z przyczepnością produktów do stylizacji manicure. Semilac Primer Acid Free można aplikować tylko na naturalną i nieuszkodzoną płytkę paznokcia. . 

   

  7 ml

1 2