Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Well Again

BANDI WELL AGAIN

Holistyczna pielęgnacja Bandi Well Again, która natychmiast poprawia wygląd skóry, odpręża umysł i pobudza zmysły. Działa w zgodzie z naturalnymi potrzebami cery w każdym wieku. Linia kosmetyków Bandi Well Again jest zgodna z nurtem well-being, znanym jako „dobrostan”, który zwraca uwagę na celebrowanie chwili i równowagę między potrzebami ciała i umysłu.

 • Bandi WELL AGAIN INTENSIVE YOUTH TREATMENT Intensywna kuracja młodości (CX14) Bandi - bandi_logo.png

  Jeśli Twoja cera potrzebuje silnego wygładzenia, nawilżenia oraz spowolnienia procesów starzenia, a także przywrócenia zdrowego i zrelaksowanego wyglądu - zastosuj Bandi Well Again Intensive Youth Treatment. W swoim działaniu kuracja sprzyja wieczornemu wyciszeniu, poprawie nastroju i odprężeniu. Poprawia kolorytu skóry, praywraca jej blask i promienny wygląd. Szybko i długotrwale poprawia odżywienie skóry, a co za tym idzie jej regenerację oraz nawilżenie. Bandi Well Again Intensive Youth Treatment zapewnia poprawę gęstości, jędrności, elastyczności, napięcia i gładkości skóry. Redukuje także jej wiodkość. Zmniejsza zarówno płytkie jak i głębokie zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie.

   

  50 ml

 • Bandi WELL AGAIN REGENERATING MARULA OIL 100% Regenerujący olej marula 100% (CX18) Bandi - bandi_logo.png

  Jeśli Twoja cera potrzebuje jednoczesnego nawilżenia, odżywienia i regeneracji, a Ty oczekujesz wygładzenia oraz przywrócenia zdrowego, zrelaksowanego wyglądu - zastosuj Bandi Well Again Regenerating Marula Oil 100%. W swoim działaniu olej sprzyja wyciszeniu, poprawie nastroju oraz odprężeniu skóry i zmysłów. Regeneruje i wygładza skórę, spłyca zmarszczki oraz ujędrnia i poprawia nawilżenie. Dzięki Bandi Well Again Regenerating Marula Oil 100% przywrócisz blask i zdrowy wygląd skóry.

   

  30 ml