Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Avitale (witaminy w kroplach)

 • Avitale D3 Forte 4000 IU Witamina z lanoliny Aliness - aliness.jpg

  Avitale D3  Forte zawiera maksymalną dawkę witaminy D (aż 4000 IU w jednej kropli!) w postaci naturalnego cholekalcyferolu, pochodzącego z lanoliny. Witamina została rozpuszczona w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, dzięki czemu odznacza się wysoką przyswajalnością. Avitale Witamina D3 FORTE spełnia wymogi CLEAN LABEL – nie zawiera sztucznych i technologicznych dodatków, barwników oraz konserwantów.

   

  30 ml

 • Avitale K2 z D3 Witaminy w kroplach Aliness - aliness.jpg

  Jedna kropla Avitale K2 z D3 zawiera wysoką dawkę 25 µg naturalnej witaminy K2 mk7 w opatentowanej postaci VitaMK7 oraz 1000 IU witaminy D w postaci naturalnego cholekalcyferolu pochodzącego z lanoliny. Witaminy zostały rozpuszczona w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, dzięki czemu odznaczają się wysoką przyswajalnością. Avitale Witamina K2 z D3 spełnia wymogi CLEAN LABEL – nie zawiera sztucznych i technologicznych dodatków, barwników oraz konserwantów. 

   

  30 ml

 • Avitale TOKOTRIENOLE Naturalna witamina E Aliness - aliness.jpg

  Avitale Tokotrienole to opatentowany kompleks tokotrienoli EVNol uzupełniony o d-alfa tokoferol, sterole roślinne, oraz karotenoidy, roz­puszczony w wysokiej jakości oliwie z oliwek extra virgin

   

  30 ml