Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Eye Lift Program

EYE LIFT PROGRAM w oparciu o PhytoCellTec™ Alp Rose
PIELĘGNACJA WRAŻLIWEJ SKÓRY WOKÓŁ OCZU

 

Skóra wokół oczu wymaga szczególnej pielęgnacji. Wynika to z faktu, iż w tych okolicach skóra jest cieńsza i delikatniejsza, niż na innych partiach twarzy. Praktycznie nie występują w tym miejscu gruczoły łojowe, a włókna kolagenowe i elastynowe odpowiedzialne za jędrność i sprężystość występują w niewielkiej ilości. Oczy są odzwierciedleniem duszy, natomiast kondycja skóry w tej okolicy jest odbiciem stylu życia. Mała ilość snu, niewłaściwa pielęgnacja, palenie papierosów, unikanie noszenia okularów przeciwsłonecznych – to czynniki mające ogromny wpływ na powstawanie cieni, obrzęków i zmarszczek pod oczami. 

Eye Lift Program to wysokiej jakości 6-etapowy zabieg, przeznaczony do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom jej biologicznego starzenia i fotostarzenia. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych o szeroko zróżnicowanym i jednocześnie synergicznym mechaniźmie działania. W sposób specyficzny obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.

 

EFEKTY DZIAŁANIA EYE LIFT PROGRAM:

  • Regeneracja epidermy
  • ‹‹Redukcja obrzęków i cieni pod oczami 
  • ‹‹Ochrona i zwiększenie witalności komórek macierzystych skóry 
  • ‹‹Działanie przeciwzmarszczkowe 
  • ‹‹Spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych 
  • ‹‹Poprawa funkcji barierowych skóry 
  • ‹‹Efekt nawilżenia i rozświetlenia 

PhytoCellTec™ Alp Rose 

W Alpach szwajcarskich róża alpejska jest jednym z najpowszechniej występujących i wartościowych kwiatów, rośnie na wysokości 3200 m. Składniki aktywne w liściach róży alpejskiej (m.in. olejki eteryczne, polifenole, dehydryny) to doskonałe przeciwutleniacze i ochronne proteiny. PhytoCellTec™ Alp Rose jest liposomowym ekstraktem opartym na komórkach macierzystych z liści szwajcarskiej róży alpejskiej, otrzymywanych z wykorzystaniem przełomowej technologii pozyskiwania roślinnych komórek macierzystych - PhytoCellTec™. 

Rośliny alpejskie wypracowały w sobie strategię, która umożliwia im przetrwanie w niekorzystnych warunkach, jakimi są bardzo niskie temperatury, silne promieniowanie czy mało żyzne gleby. Im roślina ma trudniejsze warunki życia i im lepiej jest zabezpieczona przed czynnikami szkodliwymi, tym silniejsze działanie ma ekstrakt z jej komórek macierzystych na komórki skóry. 

Dzięki innowacyjnemu podejściu do pielęgnacji Eksperci Laboratorium Naukowego Bielenda Professional stworzyli program pielęgnacji dla szczególnie wrażliwej skóry wokół oczu. Innowacyjne formuły preparatów opracowane na bazie wody różanej i synergia składników aktywnych, zapewniają spektakularne efekty działania zabiegu.