Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Caviar Care 40+

CHANTARELLE CAVIAR CARE 40+

Dla skóry dojrzałej 40+, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi.

 • Chantarelle CAVIAR CARE 40+ Przeciwzmarszczkowe pepto-serum BOTOSINE 20% Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Caviar Care 40+ Przeciwzmarszczkowe pepto-serum BOTOSINE 20% redukujące zmarszczki mimiczne i wiekowe twarzy oraz wokół oczu i ust. Przeznaczone dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami. Działając na tym samym poziomie, co toksyna botulinowa jest alternatywą dla chirurgicznych zabiegów wstrzykiwania. Wysoka 20% koncentracja składników aktywnych neuropeptydu Botosine (Argireline) oraz koncentrat z kawioru zapewniają natychmiastowy i widoczny efekt wypłycenia zmarszczek i wygładzenia skóry, wzmocniony działaniem pro-kolagenowej formuły Oligomatryl.  Intensywnie redukuje głębokość zmarszczek poprzez rozkurczenie mięśni ekspresyjnych twarzy i wokół oczu. Blokując przewodzenie mięśniowo-nerwowe, redukuje także zmarszczki mimiczne: "kurze łapki" w kącikach oczu, "lwie zmarszczki" na czole, zmarszczki wokół ust. Zwiększa syntezę kolagenu.

   

  30 ml

 • Chantarelle CAVIAR CARE 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Caviar Care 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB stymulujący kolagen. Aktywny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej ze zmarszczkami i bruzdami, wiotkiej, ścieńczonej, z wyraźnymi oznakami wieku. Krem ma elegancki zapach mleczka z wanilii, delikatną konsystencję i bardzo dobrze się wchłania, jest wydajny w stosowaniu. Systematycznie stosowany daje silnie i trwale nawilżoną skórę, właściwe napięcie i wypłycone zmarszczki.

   

  50 ml

 • Chantarelle CAVIAR CARE 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na noc Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Caviar Care 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na noc, aktywnie preparat wygładzający i stymulujacy produkcję kolagenu. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej ze zmarszczkami i bruzdami, wiotkiej, ścieńczonej, z wyraźnymi oznakami wieku. Zawiera ekstrakt z kawioru ryb norweskich o działaniu intensywnie nawilżającym, odżywczym i regenerującym. Zapewnia witalność skóry i poprawia jej strukturę. Kolejny składnik - kompleks Oligomatryl daje wyraźnie widoczny efekt redukcji zmarszczek wiekowych, fałd i bruzd. Ponadto w formule preparatu znajduje się regenerujące i ochronne masło Shea, olej Avocado, witamina E i alantoina. Krem ma elegancki zapach mleczka z wanilii, delikatną konsystencję, bardzo dobrze się wchłania i jest wydajny w stosowaniu. Systematycznie stosowany daje silnie i trwale nawilżoną skórę, właściwe napięcie i wyraźnie wypłycone zmarszczki.

   

  50 ml