Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Combination Skin (dla skóry mieszanej)

Janssen Cosmetics Combination Skin

 

Linia Janssen Cosmetics dla skóry mieszanej. Główną przyczyną powstawania zanieczyszczeń na skórze mieszanej jest nadmierna aktywność gruczołów łojowych. Przyczyną wzmożonego wydzielania sebum mogą być również: zmiany hormonalne, leki, nieprawidłowa dieta oraz źle dobrane kosmetyki. Dodatkowym utrudnieniem dla właściwej pielęgnacji skóry mieszanej może być jej równoczesne przesuszenie. Większa produkcja sebum prowadzi do nieatrakcyjnego błyszczenia się skóry w środkowym obszarze twarzy (tzw. strefa T), podczas gdy suche obszary boczne (najczęściej policzki) są napięte i powodują uczucie dyskomfortu. Pielęgnacja skóry mieszanej wymaga stosowania preparatów, które normalizują aktywność gruczołów łojowych w skórze, zapobiegają gromadzeniu się nadmiaru sebum na naskórku i utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia w skórze. Linia Janssen Cosmetics COMBINATION SKIN zapewnia skuteczne zmatowienie skóry i jednoczesne dostarczenie jej aktywnego nawilżenia.
 • Janssen Cosmetics BALANCING CREAM Krem normalizujący na dzień (6620) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Janssen Cosmetics Balancig Cream to nowoczesny krem pielęgnacyjny o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Jest szybko absorbowany przez skórę, co wiarygodnie wzmaga nawilżenie. Specjalną cechą kremu jest substancja aktywna składnika podobnego do cukru pozyskiwanego z otrębów ryżowych. Badania naukowe wyraźnie dowodzą, że ta unikatowa naturalna substancja jest w stanie redukować zawartość lipidów tłustych obszarów skóry oraz wpłynąć na ich wzrost w obszarach suchych. To wszystko w ciągu tylko pięciu tygodni. Dzięki temu odczuwalnemu i widocznemu efektowi, Janssen Cosmetics Balancig Cream normalizuje suche i tłuste obszary skóry mieszanej podczas codziennej aplikacji za pomocą tylko jednego kremu.

   

  50 ml

 • Janssen Cosmetics BALANCING SKIN COMPLEX Koncentrat normalizujący (6630) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Janssen Cosmetics Balancig Skin Complex to koncentrat substancji aktywnych regulujących pracę gruczołów łojowych. Jednocześnie nawilża i redukuje wydzielanie sebum. Zawiera naturalny środek ściągający, ekstrakt pozyskany z Larch agaric – modrzewnika lekarskiego. Regularna aplikacja produktu zapewnia utrzymanie skóry w równowadze, normalizację pracy gruczołów łojowych i zmniejszenie ilości rozszerzonych porów. Po aplikacji Janssen Cosmetics Balancig Skin Complex codziennie przez kilka tygodni, częstotliwość stosowania może być zmniejszona do kilku razy na tydzień.

   

  30 ml

  119.00
  Dodaj do ulubionych
 • Janssen Cosmetics GENTLE CLEANSING POWDER Delikatny proszek oczyszczający (6600) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  W przypadku skóry mieszanej, zwiększona produkcja sebum prowadzi do uciążliwego połysku skóry, częściowo w centralnym obszarze twarzy, podczas gdy policzki i kontury oczu są bardziej suche. Konkretny produkt oczyszczający jest potrzebny szczególnie z powodu umiejętnego usuwania ze skóry niepożądanych pozostałości w sposób dokładny i delikatny. Janssen Cosmetics Gentle Cleansing Powder został stworzony dokładnie do wypełnienia tego zadania. Janssen Cosmetics Gentle Cleansing Powder jest to przyjemnie pachnący proszek mieszany jest z dużą ilością wody w celu stworzenia kremowej i delikatnej piany. Umożliwia to nieskomplikowane usunięcie makijażu i oczyszczenie skóry mieszanej. Pozostawia nawet wrażliwą skórę mieszaną jedwabiście matową, powodując jej odświeżenie w szczególny sposób.

   

  100 g.

 • Janssen Cosmetics TINTED BALANCING CREAM Krem normalizujący z pigmentem (6611) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Janssen Cosmetics Tinted Balancing Cream jest nowoczesnym kremem pielęgnacyjnym o szczególnie lekkiej konsystencji. Specjalną cechą kremu jest substancja aktywna składnika podobnego do cukru pozyskiwanego z otrębów ryżowych. Badania naukowe wyraźnie dowodzą, że ta unikatowa naturalna substancja jest w stanie redukować zawartość lipidów tłustych obszarów skóry oraz wpłynąć na ich wzrost w obszarach suchych. To wszystko w ciągu tylko pięciu tygodni. Janssen Cosmetics Tinted Balancing Cream imponująco normalizuje i wyrównuje zarówno suche jak i tłuste obszary skóry mieszanej.

   

  50 ml