Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Inne akcesoria

 • NeoNail PUSHER 3C Kopytko metalowe NeoNail - neonail_logo.jpg

  Kopytko metalowe NeoNail Pusher 3C służy do zdejmowania lakieru hybrydowego oraz usuwania i odsuwania skórek. Posiada dwa ostre i precyzyjne zakończenia, które usprawniają zabiegi manicure i pedicure. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Pusher wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego można go sterylizować oraz dezynfekować. Przyrząd cechuje również elegancki wygląd, jak i łatwość w utrzymaniu czystości i higieny. Można go wykorzystywać w domu, jak i salonie kosmetycznym.

   

  1 szt.

 • NeoNail PUSHER DOUBLE ENDED Kopytko metalowe NeoNail - neonail_logo.jpg

  Kopytko metalowe NeoNail Pusher Double Ended służy do usuwania oraz odsuwania skórek, a także do ściągnięcia lakieru hybrydowego. Jest wykorzystywane przy każdym zabiegu manicure. Posiada dwa ostre i precyzyjne zakończenia, co zwiększa skuteczność oraz precyzję. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i komfort. NeoNail Pusher Double Ended wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego można go sterylizować oraz dezynfekować. To zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia wykorzystywanie przyrządu w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu. Cechuje go również elegancki wygląd oraz łatwość w utrzymaniu czystości i higieny.

   

  1 szt.

 • NeoNail PUSHER Kopytko metalowe 1861T - 05 NeoNail - neonail_logo.jpg

  NeoNail Pusher to kopytko metalowe służące do usuwania lakieru hybrydowego oraz precyzyjnego odsuwania skórek. Posiada dwie różne końcówki - wykrzywiona część służy do bocznego usuwania skórek z paznokci, druga do odpychania skórek do środka. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej, dlatego można je sterylizować oraz dezynfekować.

   

  1 szt.

 • NeoNail PUSHER Kopytko metalowe 1867T - 06 NeoNail - neonail_logo.jpg

  Kopytko metalowe NeoNail Pusher służy do precyzyjnego usuwania oraz odsuwania skórek. Posłuży również do ściągnięcia lakieru hybrydowego. Posiada dwie różne końcówki - wykrzywiona część służy do bocznego usuwania skórek z paznokci, druga do odpychania skórek do środka. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej, dlatego można je sterylizować oraz dezynfekować, łatwe w utrzymaniu czystości i higieny.

   

  1 szt.

 • NeoNail RUBBER CUTICLE PUSHER Kopytko gumowe NeoNail - neonail_logo.jpg

  Podczas stylizacji paznokci bardzo istotne jest zadbanie o zdrowy i estetyczny wygląd skórek. Pomóc Ci w tym może kopytko z gumową końcówką, które służy do delikatnego odsuwania oraz usuwania skórek. Dzięki wyprofilowanej rękojeści znacznie ułatwisz swoją pracę. Zwiększy się również Twój komfort oraz precyzja ruchów. Ergonomiczny kształt i wymiary sprawiają, że jest bardzo poręczne. Idealnie nadaje się do użytku domowego, jak również w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Kopytko NeoNail Rubber Cuticle Pusher posłuży także do usunięcia lakieru hybrydowego.

   

  1 szt.

 • NeoNail STIRRER FOR HENNA Bagietka do henny NeoNail - neonail_logo.jpg

  Profesjonalna bagietka do nakładania i mieszania henny. Dzięki swojemu specyficznemu kształtowi idealnie nadają się do jej nakładania. W całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, chirurgicznej.

   

  1 szt.

 • NeoNail COSMETIC SPONG Gąbka kosmetyczna NeoNail - neonail_logo.jpg

  Idealna gąbeczka do nakładania podkładu i korektora. Dzięki niej uzyskasz naturalny efekt. Poprzez wklepywanie, "stemplowanie" produktu w skórę unikniesz brzydkich smug. Druga strona gąbki jest zakończona szpicem, który jest bardzo precyzyjny, co pomaga przy nakładaniu kosmetyku w trudno dostępnych miejscach np. pod oczami czy w zagłębieniu skrzydełek nosa.

   

  1 szt.

 • NeoNail SILIKONOWA SZCZOTECZKA DO PAZNOKCI NeoNail - neonail_logo.jpg

  Silikonowa, miękka szczoteczka NeoNail z uchwytem, idealna do usuwania pyłu podczas wykonywania manicure i pedicure. Niezbędna do omiatania nadmiaru pyłków do zdobień. Wyprofilowany uchwyt zapewnia wygodę i dokładność wykonywanej pracy. Wymiary: 8,5 x 5,5 x 4 cm (z uchwytem).

   

  1 szt.