Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Losowe produkty

  • Depileve OIL CLEANSER (3) Olejek oczyszczający po depilacji (350 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

    Oczyszczający olejek z hydroazulenem Depileve Oil Cleanser dla każdego rodzaju skóry. Oliwka usuwa pozostałości wosku po depilacji, nawilża i odżywia skórę. Idealna dla skóry suchej. 

     

    350 ml

  • Norel (Dr Wilsz) SKIN CARE ANTIOXIDANT BB CREAM SPF30 UVA UVB Antyoksydacyjny krem BB SPF30 - LIGHT BEIGE SPF50 (DK244) NOREL (Dr Wilsz) - logo_norel.jpg

    Antyoksydacyjny krem BB SPF 30 UVA, UVB Norel (Dr Wilsz) Antioxidant BB Cream (odcień: jasny beż) dla każdego rodzaju cery.  Łączy działanie kremu pielęgnacyjnego z wysokim filtrem i lekkiego podkładu o satynowym wykończeniu. Delikatne beżowe pigmenty idealnie dopasowują się do kolorytu jasnej cery, dając w pełni naturalny efekt „nude skin”. Krem subtelnie kryje drobne niedoskonałości cery, zaczerwienienia, przebarwienia, a także cienie pod oczami. Krem Norel (Dr Wilsz) Antioxidant BB Cream zawiera fotostabilne filtry UV  oraz opatentowaną fotoadaptacyjną molekułę, która chroni skórę przed promieniowaniem UVA aż do 6 godzin. W swoim działaniu Norel (Dr Wilsz) Antioxidant BB Cream nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek, a dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów doskonale chroni skórę przed fotostarzeniem. Krem zawiera: filtry UVA, UVB, glutation, kurkumę, morską wodę głębinową, emolient z ostropestu plamistego. Niekomedogenny (nie zapycha porów).

      

    50 ml

    148.00
    Dodaj do ulubionych
  • SZPATUŁA do masek algowych (duża)

    Standardowa, plastykowa szpatuła do aplikacji masek algowych. Długość : 16 cm.

     

    1 szt.

  • Staleks PODODISC DISPOSABLE FILES Nakładki wymienne do pododysku (L/25 mm/100) Staleks - staleks.jpg

    Nakładki wymienne do Staleks Pododisc w gradacji 100. Pasują do pododysku o tarczy w rozmiarze 25 mm.

     

    50 szt.

  • Chantarelle THERMO-MODELLING SLIM-ESTHETIC CINNAMON CREAM THERMO-ACTIVE Wyszczuplający krem cynamonowy (CD1881) Chantarelle (detal) - chantarelle_logo_598kb[1].jpg

    Chantarelle Thermo-Modeling Slim-Esthetic Cinnamon Thermo-Active - ujędrniający, przyspieszający spalanie tłuszczu, modelujący, wygładzający i pobudzający krążenie. Aplikowany w kuracji kształtowania sylwetki THERMO-MODELLING. Ujędrniający krem do ciała zawiera kilkanaście nowoczesnych substancji biotechnologicznych i roślinnych, które redukują tkankę tłuszczową, przyspieszają spalanie tłuszczu, modelują, ujędrniają i wygładzają, pobudzają krążenie.

     

    200 ml

  • Camillen60 REINIGUNGS-SPRAY Płyn dezynfekujący do stóp (1000 ml) Camillen 60 - camillen-60-logo.jpg

    Płyn Camillen60 Reinigungs-Spray to szybkie oczyszczanie wstępne z alkoholem, sprawdzające się przy pielęgnacji stóp bez kąpieli. Oczyszcza skórę przed zabiegiem, silnie odświeża i chłodzi dzięki dużej zawartości mentolu. Zawartość 30% alkoholu sprawia, że Camillen60 Reinigungs-Spray działa lekko dezynfekująco, jednakże produkt nie jest zatwierdzonym środkiem dezynfekującym.

     

    1000 ml

  • OPI GelColor THIS COST ME A MINT Żel kolorowy (GCT72) OPI - opi_logo.jpg

    OPI GelColor to delikatny kolorowy żel do paznokci, do wykonania trwałego manicure'u. OPI GelColor jest najnowszą generacją żelu, bazującą na przełomowych osiągnięciach w chemii polimerów. Jego innowacyjność polega na tym, że w odróżnieniu od lakieru hybrydowego czy innych rodzajów żelu, przepuszcza wilgoć, która jest niezbędna dla zdrowej kondycji paznokci. Dodatkowo, OPI GelColor nie wiąże się mocno z płytką paznokciową, dzięki czemu jej nie niszczy. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach daje cudowną łatwość zarówno aplikacji OPI GelColor, jak i jego usuwania. OPI GelColor charakteryzuje się brylantowym połyskiem, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą.

     

    15 ml

  • osavi KOLAGEN hydrolizowany typu I & III (600 g.) Osavi - osavi.jpg

    Osavi Kolagen w formie proszku to łatwo przyswajalne peptydy kolagenowe o neutralnym smaku i zapachu. Otrzymywane są z kolagenu typu I i III, dzięki czemu zawierają aż 18 aminokwasów, w tym wysokie stężenia podstawowych aminokwasów budulcowych kolagenu: glicyny, proliny i hydroksyproliny. Kolagen to główne białko budulcowe i stanowi ok. 30% wszystkich białek występujących w organizmie człowieka. W zależności od typu kolagenu pełni on różne funkcje, odznacza się inną budową oraz miejscem występowania. Najbardziej rozpowszechniony to kolagen typu I (obecny w ścięgnach, kościach, skórze i tkance podskórnej) oraz kolagen typu III (obecny w skórze, mięśniach i naczyniach). Suplement diety Osavi Kolagen w formie proszku to wysokooczyszczone peptydy kolagenowe idealne do rozpuszczenia w wodzie, sokach, koktajlach czy jako dodatek do posiłków. To łatwy i przyjemny sposób na uzupełnienie diety w niezbędne aminokwasy stanowiące materiał budulcowy białek kolagenowych. 

     

    600 g.

  • Kinetics SolarGel PURPLE HAZE Lakier solarny (350) Kinetics - kinetics.jpg

    Profesjonalny lakier do paznokci Kinetics SolarGel to zamknięta w buteleczce dwuetapowa technologia najnowszej generacji, która wykorzystuje rozwiązania stosowane przy produkcji lakierów żelowych. Dzięki temu zapewnia klasycznemu lakierowi do paznokci niesamowity połysk i wygląd identyczny jak w przypadku lakieru hybrydowego. Kinetics SolarGel to gwarancja łatwości aplikacji przy użyciu pędzelka 3D połączona z  doskonałą trwałością manicure sięgającą 10 dni. Aplikacja Kinetics SolarGel nie wymaga użycia lampy LED/UV ani lakieru podkładowego (bazowego).

     

    15 ml