Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Neuro Sensi Therapy (skóra wrażliwa i naczyniowa)

Neuro Sensi Therapy powstała w trosce o skórę naczyniową i ekstremalnie wrażliwą. Neurosensoryczne działanie na naczynia i receptory czucia to efekt połączenia Endothelyolu i peptydu SensAmone P5. Ta kombinacja zapewnia aktywną kontrolę faktorów zapalnych, problemów naczyniowych oraz neuroreceptorów czucia. Rekomendowana również dla skór podrażnionych, z trądzikiem różowatym oraz po zabiegach dermoestetycznych.

 • Arkana NEURO SENSI CREAM Neuro-krem na dzień dla skór naczyniowych i ekstremalnie wrażliwych (64001) Arkana - arkana-logo.jpg

  Krem o lekkiej konsystencji Arkana Neuro Sensi Cream na bazie składników aktywnych redukujących podrażnienia i rumień z dodatkiem kalaminy, która zapewnia pudrowe, świetliste wykończenie dające spektakularny efekt „baby face”. Idealny dla skóry tłustej, dojrzałej, wrażliwej i naczynkowej.

   

  50 ml

 • Arkana NEURO SENSI MASK Neuro-maska na noc dla skór naczyniowych i ekstremalnie wrażliwych (64002) Arkana - arkana-logo.jpg

  Bogata w składniki aktywne maska na noc Arkana Neuro Sensi Mask to celowana, nocna naprawa skóry naczyniowej i nadreaktywnej. Wielopoziomowe działanie na wszystkie problemy skór naczyniowych i wrażliwych zapewnia codzienne ukojenie oraz komfort.

   

  50 ml

 • Arkana SAKURA REPAIR CREAM Naprawczy krem dla cery wrażliwej (38014) Arkana - arkana-logo.jpg

  Naprawczy krem do intensywnej pielęgnacji cery wrażliwej, naczyniowej oraz z tendencją do alergii Arkana Sakura Repair Cream zawiera wysokie stężenie ekstraktu z japońskiej wiśni - sakury, który łagodzi podrażnienia i niweluje zaczerwienienia skóry. Innowacyjny kompleks Lipex AvoButter, w skład którego wchodzi olej palmowy, olej z awokado oraz masło Shea, posiada wyjątkowe właściwości odbudowy płaszcza hydrolipidowego i ochrony skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Kompleks ekstraktów roślinnych poprawia elastyczność naczyń włosowatych i zmniejsza ich widoczność. Dzięki multilameralnej strukturze naśladującej budowę naskórka, krem Arkana Sakura Repair Cream szybko wchłania się, pozostawiając zregenerowaną, nawilżoną, miękką i aksamitną w dotyku skórę.

   

  50 ml

  109.00
  Dodaj do ulubionych