Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Polski Peeling Ziołowy

Aby poprawić wygląd i stan skóry, należy ją co pewien czas złuszczać. JADWIGA Polski Peeling Ziołowy, czyli głębokie lub powierzchowne złuszczanie, jest jedną z metod korygowania defektów skóry. Stosuje się go również w celu jej odmłodzenia. JADWIGA Polski Peeling Ziołowy wyprodukowany jest z krajowych surowców pochodzenia roślinnego - dzieki temu jest bardzo bezpiecznym peelingiem - nie uczula oraz nie powoduje bliznowacenia, ponieważ nie złuszcza naskórka poniżej warstwy postawnej. JADWIGA Polski Peeling Ziołowy polecany jest dla każdego typu cery, a szczególnie dojrzałej, tłustej, trądzikowej, mieszanej, ziemistej, z rozszerzonymi porami skóry, z bliznami po trądziku, z przebarwieniami i rozstępami.

 

Pielęgnacja JADWIGA Polski Peeling Ziołowy polega na wmasowaniu odpowiednio dobranej kompozycji ziołowej w skórę twarzy lub wybrane miejsce na ciele. Następnie następuje przekrwienie naskórka połączone z jego pieczeniem - cera pozostaje zaczerwieniona przez 1-2 dni. W tym czasie nie moczymy jej, nie myjemy ani nie stosujemy żadnych kosmetyków, gdyż może hamować to proces złuszczania. Miejsca poddane zabiegowi JADWIGA Polski Peeling Ziołowy łuszczą się (otrębiasto lub płatowo) między trzecim a siódmym dniem (łuszczącego naskórka nie wolno drapać i odrywać, gdyż grozi to powstaniem blizn). Od momentu rozpoczęcia procesu złuszcania cerę należy zwilżać zabezpieczającym lotionem ziołowym.

 

Efekty JADWIGA Polski Peeling Ziołowy widoczne są każdorazowo po jego użyciu. Skóra zostaje wygładzona, odnowiona. Poprawia się zarówno jej elastyczność jak i kolor. Spłycają się zmarszczki, ściągają się rozszerzone pory skóry i wyrównują się blizny. Przebarwienia ulegają wyblaknięciu. Znacząco spada tendencja do tworzenia się zaskórników i wyprysków. Cera po zabiegu JADWIGA Polski Peeling Ziołowy jest dobrze ukrwiona i  dotleniona a w efekcie odmłodzona. Szybciej absorbuje preparaty pielęgnacyjne, które są jej potrzebne.