Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Seria antygrzybiczna

 • Camillen60 FRESH SCHAUM-BALSAM PROTECT Balsam w piance do skóry zrogowaciałej i popękanej z 10% mocznikiem Camillen 60 - camillen-60-logo.jpg

  Balsam w piance do skóry zrogowaciałej i popękanej z 10% mocznikiem Camillen60 Fresh Schaum-Balsam Protect o poczwórnym działaniu: zapobiega powstawaniu grzybicy stóp, zmniejsza wydzielanie się potu, neutralizuje nieprzyjemny zapach i odświeża. Zawarty w balsamie kwas undecylenowy i farnesol skutecznie zapobiegają tworzeniu się grzybicy i zmniejszają potliwość. Ten intensywnie pielegnujacy balsam oprócz kompleksu Fresh Up i 10% mocznika zawiera również masło shea. Regularne stosowanie pianki Camillen60 Fresh Schaum-Balsam Protect zmniejsza tworzenie się zrogowaceń i zapobiega występowaniu popękanych, chropowatych partii skóry. Camillen60 Fresh Schaum-Balsam Protect nie tłuści się, szybko się wchłania i chroni skórę przed wysuszeniem. Produkt jest bardzo wydajny, wystarcz na około 200 apilkacji.

   

  150 ml

 • Camillen60 FUDES CREME Krem antygrzybiczy z mentolem i kamforą Camillen 60 - camillen-60-logo.jpg

  Krem antygrzybiczy z mentolem i kamforą Camillen60 Fudes Creme polecany szczególnie do skóry między palcami. Łagodzi swędzeni i zapobiega infekcjom grzybiczym. Stosowany regularnie skutecznie chroni przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi. Camillen60 Fudes Creme zawiera: olejek nagietkowy, olejek rumiankowy, kamforę, mentol, triklosan, olejek tymiankowy.

   

  30 ml

 • Camillen60 FUDES LOSUNG Krople antygrzybicze chroniące skórę i paznokcie Camillen 60 - camillen-60-logo.jpg

  Krople antygrzybicze chroniące skórę i paznokcie Camillen60 Fudes Losung, zapewniają zdrowy, atrakcyjny, naturalny wygląd paznokci. Regularne stosowanie wzmacnia paznokcie, dzięki czemu nie łamią się i nie kruszą. Kombinacja substancji antybakteryjnych i antygrzybiczych takich jak farnesol, kwas undecylenowy, ekstrakt z hamamelisu nadają paznokcią długoterminową ochronę przed atakiem grzybów i bakterii.

   

  20 ml

 • Camillen60 FUDES SCHAUM Pianka antygrzybiczna z 10% mocznikiem Camillen 60 - camillen-60-logo.jpg

  Pianka pielęgnacyjna Camillen60 Fudes Schaum z ochroną przeciwgrzybiczną przeznaczona do codziennego stosowania, zawiera kwas undecylenowy. Pielęgnuje i chroni skórę podatną na grzybicę. Zapobiega pękaniu skóry i tworzeniu zrogowceń, posiada 10% mocznika. Dzięki zastosowaniu Camillen60 Fudes Schaum skóra pozostaje zdrowa, elastyczna i zachowuje naturalne funkcje ochronne. Pianka szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

   

  100 ml

 • Camillen60 FUDES SPRAY Spray z ochroną antygrzybiczą do zdrowych stóp Camillen 60 - camillen-60-logo.jpg

  Spray z ochroną antygrzybiczą do zdrowych stóp Camillen60 Fudes Spray, którego składniki aktywne skutecznie zapobiegają tworzeniu się zakarzeń w trudno dostępnych oraz szczególnie narażonych miejscach np. między palcami. Antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości zapobiegają powstawaniu tzw. ”stopy atlety”. Skóra pozostaje zdrowa, elastyczna i zachowuje naturalne funkcje ochronne. Camillen60 Fudes Spray jest polecany do regularnego stosowania dla antygrzybicznej protekcji po wyjściu z basenu, siłowni, sauny, itp.

   

  100 ml