Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

White Line

Profesjonalna linia wybielająca firmy Clarena polecana do kuracji cery z przebarwieniami z opatentowaną molekułą depigmentujacą Chromabright™ MFF – odkryciem współczesnej kosmetologii. Formuła wzbogacona kwasami AHA – promotorem przenikania gwarantuje wysoką absorpcję składników aktywnych. Kosmetyki stosowane systematycznie regulują proces złuszczania naskórka. Hamują syntezę melaniny o 43%, skutecznie rozjaśniają plamy już istniejące jak również zapobiegają powstawaniu nowych. Zapewniają wysoką ochronę fotoprotekcyjną. Kosmetyki do pielęgnacji domowej stanowią niezbędne uzupełnienie profesjonalnych zabiegów, polecane są również do stosowania profilaktycznego.

 

EKSPERT CLARENA RADZI

Kluczem do sukcesu w pielęgnacji cery problematycznej jest umiejętne dobranie kosmetyków. Najlepiej pomoże nam w tym kosmetyczka, która zna potrzeby i specyfikę cery. Posiadając specjalistyczną wiedzę zaproponuje profesjonalną kurację gabinetową firmy Clarena, której uzupełnieniem są kosmetyki do pielęgnacji domowej.

 

Kiedy prześladują nas przebarwienia i plamy należy stosować dzienne i nocne produkty wybielające. Różnią się one stężeniem substancji aktywnych oraz tym, że krem na dzień wzbogacony jest optymalną ochroną przeciwcłoneczną.

Małgorzata Pindur - kierownik działu wdrożeń Clarena

źródło: katalog kosmetyków Clarena (wiosna/lato 2012)

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.