Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Declaré ZESTAW MULTILIFT (5263)

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Numer katalogowy: 5263

Waga: 0.3 kg

Wymiar: 50 ml + 50 ml + 50 ml

Producent: Declare

Opis produktu Declaré ZESTAW MULTILIFT (5263)

Declaré ŚWIĄTECZNY ZESTAW MULTILIFTw skład którego wchodzą:

 

Intensywny krem Declaré Age Control Multi Lift Re-Modeling Contour Cream modeluje owal twarzy oraz redukując plamy pigmentacyjne. Krem napina, wygładza, nawilża i rozświetla skórę. Dzieki niemu jej głębsze warstwy są równomiernie ożywione, co skutkuje młodym, wyprofilowanym wyglądem cery. Plamy pigmentacyjne są wyraźnie zredukowane, cera staje się promienna i równomiernie odmłodzona. Zmarszczki i drobne linie mimiczne są wyraźnie zmniejszone.   

 

Serum rewelacyjne ukrywające upływ czasu - Declare Age Control Multi Lift Serum. Dzięki innowacyjnym substancjom aktywnym, serum Declare Age Control Multi Lift Serum liftinguje kontury twarzy. Skóra staje się napięta, wzmocniona i bardziej elastyczna. Owal twarzy nabiera młodzieńczego kształtu. Zanikają plamy wątrobowe, cera jest rozświetlona i odświeżona. Declare Age Control Multi Lift Serum szybko i trwale spłyca linie i zmarszczki. Intensywnie nawilża i zwiększa gęstość skóry od wewnątrz. Serum rekomendowane di użycia na dzień i na noc.

 

Wyjątkowo skuteczna pielęgnacja z ekstraktem skrobiowym, pozyskiwanym z bulwy manioku. Declare Age Control Multi Lift Decollete odżywia skórę, wygładza, rozświetla. Znikają zmiany pigmentacyjne, skóra wygląda zdrowo, świeżo, jest niemal młodzieńczo zaróżowiona i błyszcząca. Drobne linie i zmarszczki znikają szybko i na długo. Kombinacja substancji nawilżających i odżywczych  nadaje skórze niewiarygodnej miękkości i gładkości, by wyglądać pięknie i młodo. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Declaré ZESTAW MULTILIFT (5263) kupiły także