Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

EGYPTISCHE ERDE Ziemia Egipska

 • Bikor ZIEMIA EGIPSKA Bikor - logo_bikor.jpg

  Idea Ziemi Egipskiej narodziła się 1979r. w Szwajcarii. Od samego początku Ziemia Egiptu była kosmetykiem o składzie kremu w stanie wilgotnego kamienia, uzyskanym w procesie wypiekania. Bikor Egyptische Erde ze względu na swój bogaty i dopracowany zestaw komponentów jest niezastąpionym kosmetykiem upiększającym i jednocześnie pielęgnującym. Imponująca formuła Bikor Egyptische Erde podlegała stałym udoskonaleniom zgodnym z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Bikor Egyptische Erde bardzo szybko zyskał miano kultowego kosmetyku.

   

  14 g.

  175.00
  Dodaj do ulubionych
 • Bikor BRUSH BIKOR EGYPTISCHE ERDE Bikor - logo_bikor.jpg

  Dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu skóry muśniętej słońcem firma Bikor stworzyła pędzel idealnie nadający się do aplikacji kultowego produktu Bikor Ziemia Egipska. Zaokrąglony kształt pozwala na równomierną aplikację. Precyzja jaką daje pędzel Brush Bikor Egyptische Erde pozwoli Ci na stopniowanie produktu delikatnymi warstwami, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 1 FOR EGYPTISCHE ERDE Bikor - logo_bikor.jpg

  Niezwykle miękkie i gęste warstwy włosia Raccon dają możliwość niesamowicie przyjemnej i prostej aplikacji. Ze względu na kształt pędzel Bikor Pro Brush 1 For Egyptische Erde idealnie nadaje się do równomiernej aplikacji bronzera, co pozwala w kilka sekund osiągnąć efekt naturalnej opalenizny. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.