Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Sygnatury Zdrowia

 • Aliness EL-AMINO Kompleks aminokwasów Aliness - aliness.jpg

  Suplement diety Aliness El-Amino to kompleks wszystkich ośmiu aminokwasów egzogennych. Aminokwasy egzogenne to ważne składniki odżywcze, których organizm nie jest w stanie wytwarzać samodzielnie, na drodze metabolizmu innych związków. Jako aminokwasy stanowią one jednocześnie podstawowy element budulcowy wielu białek znajdujących się w organizmie, a w konsekwencji tkanek, narządów, ale również i enzymów niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w organizmie.

   

  200 g.

 • Aliness EL-AMINO Kompleks aminokwasów (gorzka pomarańcza) Aliness - aliness.jpg

  Suplement diety Aliness El-Amino to kompleks wszystkich ośmiu aminokwasów egzogennych. Aminokwasy egzogenne to ważne składniki odżywcze, których organizm nie jest w stanie wytwarzać samodzielnie, na drodze metabolizmu innych związków. Jako aminokwasy stanowią one jednocześnie podstawowy element budulcowy wielu białek znajdujących się w organizmie, a w konsekwencji tkanek, narządów, ale również i enzymów niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w organizmie.

   

  200 g.

 • Aliness FORMUŁA na stawy Aliness - aliness.jpg

  Suplement diety Aliness Formuła na stawy to unikalny zestaw składników aktywnych wspierających regenerację stawów, w wysokich dawkach i starannie dobranych proporcjach. W skład produktu wchodzi chondroityna – będąca jednym z głównych składników chrząstki stawowej, w połączeniu glukozaminą stanowiącą jej prekursor. Preparat wzbogacono również w organiczną siarkę, w postaci wysokiej czystości metylosufonylometanu OptiMSM oraz w opatentowany ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej Pycnogenol®. Ekstrakt Pycnogenol charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, które wynikają z wysokiej zawartości polifenoli (70% procyjanidyn), czyli naturalnych przeciwutleniaczy występujących w roślinach. Ponadto Aliness Formuła na stawy zawiera L-lizynę i L-prolinę – główne aminokwasy wchodzące w skład białek kolagenowych oraz składniki mineralne: bor, a także mangan i miedź – biorące udział w prawidłowym tworzeniu tkanki łącznej oraz w utrzymaniu jej prawidłowego stanu. Aliness Formuła na stawy nie zawiera żadnych dodatków technologicznych, konserwantów, substancji słodzących, barwników ani aromatów.

   

  145 g.

 • Aliness REGULATOR homocysteiny Aliness - aliness.jpg

  Suplement diety Aliness Regulator homocysteiny to oryginalna formuła oparta o składniki pomagające kompleksowo zadbać o właściwy poziom homocysteiny we krwi. Homocysteina jest jednym z metabolitów L-metioniny. Podwyższony poziom homocysteiny we krwi jest istotnym czynnikiem ryzyka chorób serca i układu krwionośnego (choroba miażdżycowa). Dlatego w profilaktyce chorób serca i naczyń krwionośnych istotne jest kontrolowanie tego niepożądanego składnika i utrzymywanie go na możliwie niskim poziomie we krwi. Dzięki obecności witamin z grupy B oraz choliny VitaCholineAliness Regulator homocysteiny to znakomite narzędzie w walce z nadmiernym poziomem homocysteiny. Aby zoptymalizować działanie preparatu, w formulacji wykorzystano jedynie aktywne postacie witamin: fosforany witamin B2 i B6 oraz witaminę B12 w dwóch najlepiej przyswajalnych formach – jako adenozylokobalaminę i metylokobalaminę, a także kwas foliowy w postaci opatentowanego, dobrze przyswajalnego 5-metylotetrahydrofolianu Quatrefolic. Ponadto dla osiągnięcia synergicznego efektu działania, skład wzbogacono o trimetyloglicynę, N-acetylo-L-cysteinę. Aliness Regulator homocysteiny nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi produkt odpowiedni dla wegan. Aliness Regulator homocysteiny nie zawiera żadnych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.

   

  60 szt.

 • Aliness WITAMINA C optymalna (synergia 4 form) Aliness - aliness.jpg

  Suplement diety Aliness Witamina C Optymalna to wyjątkowa kompozycja 4 form Witaminy C, wzbogacona o bioflawonoidy cytrusowe, rutynę oraz kwercetynę. Zestawienie witaminy C tymi składnikami nie jest przypadkowe. W podobnym otoczeniu witamina C występuje naturalnie w owocach, co znacznie poprawia efektywność jej działania, ponieważ kompleks kwasu L-askorbinowego i flawonoidów wykazuje działanie synergiczne. Dzięki obecności askorbinianów obok kwasu L-askorbinowego, witamina C zawarta w produkcie przyjmuje postać buforowaną, co oznacza wysoką przyswajalność oraz mniejsze ryzyko podrażnienia żołądka w porównaniu do tradycyjnej witaminy C, przyjmowanej w postaci samego kwasu L-askorbinowego. Ponadto dzięki zastosowaniu askorbinianów wapniowych i magnezowych suplementacja nie dostarcza sodu, którego podaż w codziennej diecie jest już i tak zbyt wysoka. W suplemencie Aliness Witamina C Optymalna zastosowano również czwartą, mniej rozpowszechnioną postać witaminy C, czyli palmitynian askorbylu. Ta estryfikowana postać kwasu askorbinowego charakteryzuje się niską polarnością. Dzięki temu bardzo dobrze rozpuszcza się w tłuszczach i z łatwością przenika przez błony lipidowe, przez co może być sprawnie i efektywnie dystrybuowana do tkanek organizmu. Aliness Witamina C Optymalna, to nie tylko optymalne proporcje odpowiednich form witaminy C, ale również optymalne dawkowanie. Kapsułka, która zawiera łącznie 250 mg aktywnej postaci witaminy C, dawkowana 4 razy dziennie zapewnia ciągły dopływ witaminy C na stałym poziomie. Umiarkowana zawartość witaminy w 1 kapsułce oraz małe rozmiary kapsułki sprawiają, że produkt jest również polecany dzieciom. Aliness Witamina C Optymalna nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi odpowiednie dla wegan źródło witaminy C. Aliness Witamina C Optymalna nie zawiera żadnych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.

   

  200 szt.