Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Itely Hairfashion RIFLESSI (COPPER) Maska regeneracyjna do odnawiania koloru włosów (miedziany)

42.50
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 04955

Waga: 0.15 kg

Wymiar: 200 ml

Producent: Itely Hairfashion

Opis produktu Itely Hairfashion RIFLESSI (COPPER) Maska regeneracyjna do odnawiania koloru włosów (miedziany)

ITELY HAIRFASHION RIFLESSI
MASKA REGENERACYJNA DO ODNAWIANIA KOLORU WŁOSÓW
COPPER - MIEDZIANY

 

Barwiąca maska z proteinami jedwabiu Itely Hairfashion Reiflessi będąca kosmetykiem łączącym synergistycznie trzy obszary działania. Maska Itely Hairfashion Reiflessi restrukturyzuje uszkodzone włosy a także uzupełnia ubytki białkowe w strukturze włosa w miejscach uszkodzonych i rozpulchnionych. Uzupełnia kolor w partiach włosów spulchnionych i wyblakłych gdzie  kolor został najbardziej wypłukany. Wspiera również farbowanie - dodaje pigmenty do stworzenia jednolitej bazy przed barwieniem włosów.

Itely Hairfashion Reiflessi zawiera proteiny aktywne z zarodków nasion i jedwabiu które aktywnie restrukturyzują włókno włosów. Pro-V B5, zwany również Pantenolem, zmiękcza i nawilża włosy. Działa na skórę poprawiając jej metabolizm. Wnika we włosy i utrzymuje je w stanie uwodnionym i elastycznym o zdrowym wyglądzie. Itely Hairfashion Reiflessi przywraca i naprawia uszkodzone włosy przed agresywnymi zabiegami. Ogranicza powstawanie rozszczepionych końcówek. Znacznie poprawia połysk, miękkość i ułatwia układanie włosów. Jej delikatne pigmenty zapewniają jednolity i długotrwały kolor włosów, dając wyjątkowe efekty. Wynik koloryzacji jest zawsze wierny wybranemu odcieniowi i zapewnia trwałość 7-8 myć.

 

SPOSÓB UŻYCIA

  • NAPRAWA WŁOSA: Aby wzmocnić włosy, nadać połysk i ożywić kolor: nałożyć Itely Hairfashion Reiflessi  a umyte i osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na 2-5 min pod źródłem ciepła, po czym spłukać wodą i suszyć.   
  • ODŚWIEŻENIE KOLORU: Aby wyrównać kolor, naprawić włos i wydłużyć okres między farbowaniami o ok. 7-8 myć: nałożyć Itely Hairfashion Reiflessi a umyte i osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na włosach 5-15min pod źródłem ciepła, po czym spłukać wodą i suszyć.   
  • PREPIGMENTACJA: Aby zastosować Itely Hairfashion Reiflessi do prepigmentacji nałożyć na suche włosy do zmiany koloru, a następnie bez spłukiwania kontynuować z nakładaniem mieszanki farby i utelniacza. 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: