Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Profesional Cosmetics REMOVE COLOR Selektywny zmywacz pigmentu

59.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 1805

Waga: 0.2 kg

Wymiar: 2 x 100 ml

Producent: Profesional Cosmetics

Opis produktu Profesional Cosmetics REMOVE COLOR Selektywny zmywacz pigmentu

PROFESIONAL COMETICS REMOVE COLOR
SELEKTYWNY ZMYWACZ PIGMENTU

 

Profesional Cosmetics Color Remove - ściągacz koloru z naturalnych składników, który ma za zadanie wypłukanie z włosa starych pigmentów farby przy zachowaniu naturalnych pigmentów. Działa łagodnie nie niszcząc włosów. Nie jest rozjaśniaczem. Profesional Cosmetics Color Remove ogranicza ilość sztucznego niepożądanego pigmentu, który może być zmyty z włosów. Po tym zabiegu można zastosować ponowną kolorację włosów. Profesional Cosmetics Color Remove może usuwać wyłącznie barwnik farb typu oksydacyjnego (z zastosowaniem utleniacza).

 

SPOSÓB UŻYCIADo zmywania koloru używać zawsze tylko mieszanki płynów w proporcji 1:1. Nakładać na niemyte włosy i trzymać ok. 15min (max.20min). Następnie spłukać wodą i umyć szamponem do włosów farbowanych. Może być stosowany ponownie aż do osiągnięcia zamierzonego efektu.

CAŁKOWITE USUWANIE KOLORUPrzed użyciem wstrząsnąć obie buteleczki. Płyny z obu pojemniczków zmieszać w plastikowym naczyniu w równych częściach 1:1. Pozostałe części płynów zakryć starannie nakrętkami zwracając uwagę aby ich nie zamienić. Natychmiast nałożyć na suche i niemyte włosy. Nakryć głowę plastikowym czepkiem i dogrzewać w czasie 10-20 min. Jeśli Profesional Cosmetics Color Remove słabo wnika w strukturę włosów można mechanicznie przyspieszyć proces wcierając preparat palcami (w rękawicach) w kierunku od końców do nasady. Następnie umyć starannie włosy 2-3 razy szamponem a następnie wypłukać i wysuszyć. Nie wcierać preparatu w skórę głowy. Jeśli efekt jest niezadowalający po wysuszeniu włosów zabieg można powtórzyć. W celu sprawdzenia efektywności zmywania koloru można przeprowadzić test. Nanieść na włosy 2% utleniacz stabilizowany, pozostawić 5 min, a następnie zmyć dokładnie wodą. Jeśli po tym zabiegu włosy staną się ciemniejsze zabieg zmywania pigmentu należy powtórzyć. 

CZĘŚCIOWE USUWANIE KOLORU: Przed użyciem wstrząsnąć obie buteleczki. Płyny z obu pojemniczków zmieszać w plastikowym naczyniu w równych częściach 1:1. Pozostałe części płynów zakryć starannie nakrętkami zwracając uwagę aby ich nie zamienić. Natychmiast nałożyć na suche i niemyte włosy. Nakryć głowę plastikowym czepkiem i dogrzewać w czasie 5-15 min. Po tym czasie umyć starannie włosy 2-3 razy szamponem a następnie wypłukać i wysuszyć. Nie wcierać Profesional Cosmetics Color Remove w skórę głowy. Jeśli efekt jest niezadowalający po wysuszeniu włosów zabieg można powtórzyć. Nanieść na włosy 2% utleniacz stabilizowany, pozostawić 3-5 min, a następnie zmyć dokładnie wodą. Jeśli po tym zabiegu włosy staną się ciemniejsze zabieg zmywania pigmentu należy powtórzyć. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: