Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Akcesoria i preparaty (lakier)

 • Cuccio 7 SECOND REACTIVE TOP COAT Ultraszybki top nabłyszczający Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Cuccio 7 Second Reactive Top Coat jest ultraszybkim preparatem nabłyszczającym do stosowania na lakier do paznokci. Specjalna formuła sprawia, że po nałożeniu na lakier Cuccio 7 Second Reactive Top Coat wysycha (utwardza lakier) już w 7 sekund!

   

  13 ml

 • Cuccio BRUSH-ON COLOUR BUILDER SOAK-OFF GEL Żel budujący SASSY PINK Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Żel budujący w butelce z pędzelkiem Cuccio Brush-On Colour Soak-Off Gel w kolorze Sassy Pink - teraz dostępny w 6 naturalnych odcieniach, dopasowanych do odcienia skóry. Wygodna formuła w pędzelku ułatwia wypełnianie, budowanie i modelowanie! Wzbogacony w wapń żel budujący o formule łatwej do rozprowadzania. Nakłada się jak lakier hybrydowy typu soak-off, ale działa jak twardy żel! Cuccio Brush-On Colour Soak-Off Gel wypełnia, buduje i modeluje - jest idealny do konstrukcji paznokci. Wzmacnia naturalne paznokcie oraz koryguj nierówne łożyska paznokci. Kolor dopasowany do koloru skóry jest  idealny do kamuflażu odrostu.

   

  13 ml

 • Cuccio INTRO KIT featuring A KISS IN PARIS Zestaw startowy lakieru klasycznego (6209) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  • CUCCIO COLOUR
   A KISS IN PARIS
   (13 ml)
  • CUCCIO NAIL SOLUTIONS
   BASE COAT
   (13 ml)
  • CUCCIO NAIL SOLUTIONS
   HIGH GLOSS TOP COAT
   (13 ml)
 • Cuccio NAIL SOLUTIONS BASE COAT Baza pod lakier klasyczny (6998) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Podkład Cuccio Nail Solution Base Coat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek. To bardzo dobra baza pod lakier, która nie tylko zwiększa jego przyczepność, ale także chroni przed przenikaniem pigmentu. Kosmetyk można nakładać bezpośrednio na naturalną płytkę. Bardzo szybko wysycha – nie musisz długo czekać na pomalowanie paznokci. Cuccio Nail Solution Base Coat jest sprzedawany w wygodnej buteleczce z pędzelkiem, który ułatwia precyzyjną aplikację. Ta niezawodna baza pod lakier do paznokci sprawi, że Twój manicure przez dłuższy czas będzie zachwycać intensywnością kolorów. Przekonaj się, jak łatwo możesz utrwalić swoją stylizację. Dobra baza pod lakier świetnie sprawdza się przy różnych rodzajach manicure.

   

  13 ml

 • Cuccio NAIL SOLUTIONS HIGH GLOSS TOP COAT Top nabłyszczający (6999) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Preparat Cuccio Nail Solution High Gloss Top Coat stanowi gwarancję natychmiastowych rezultatów – już jedna warstwa pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Produkt wykazuje się wielotorowym działaniem. Nie tylko nabłyszcza, ale dodatkowo zabezpiecza kolor przez żółknięciem. Wszystko to dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom, w tym specjalnym absorberom UV chroniącym paznokcie przed negatywnym wpływem promieniowania. Nie musisz obawiać się, że nałożona warstwa szybko ulegnie uszkodzeniu, ponieważ cechuje się wyjątkową odpornością na powstawanie odprysków oraz na ścieranie. Top nabłyszający do lakierów jest także świetnym wyborem dla pań, które marzą o idealnym manicure, ale nie chcą stosować lampy.

   

  13 ml

 • Cuccio TRIO 3-IN-1 TREATMENT Baza wyrównująca płytkę paznokcia z odżywką Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Doskonałe połączenie trzech składników w Cuccio Trio 3-In-1 Treatment zawiera w jednym produkcie bazę pod lakier, preparat wyrównujący oraz odżywkę do paznokci. Cuccio Trio 3-In-1 Treatment z powodzeniem można stosować jako preparat podkładowy pod lakier do paznokci. Dodatkowo dzięki zawartości składników rozjaśniających, nadaje płytce paznokcia niezwykle zdrowy wygląd.

   

  13 ml