Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Api-Podo

 • Apis API-PODO Krem regenerująco-nawilżający do stóp z mocznikiem 20% i jonizowanym srebrem (53705) APIS - logo-apis.jpg

  Apis API-PODO Krem regenerująco-nawilżający do stóp z mocznikiem 20% i jonizowanym srebrem dla każdego rodzaju skóry stóp, szczególnie bardzo suchej, zniszczonej z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Skoncentrowana formuła kremu posiada selektywnie dobrane składniki: jonizowane srebro oraz olej konopny o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Krem doskonale się wchłania, nawilża, wygładza i regeneruje dzięki obecności mocznika i kwasu hialuronowego. Apis API-PODO Krem regenerująco-nawilżający do stóp z mocznikiem 20% i jonizowanym srebrem zapobiega nadmiernej suchości i szorstkości naskórka.

   

  500 ml

 • Apis API-PODO Peeling oczyszczający do stóp z solą z Morza Martwego i lawą wulkaniczną (53685) APIS - logo-apis.jpg

  Apis API-PODO Peeling oczyszczający do stóp z solą z Morza Martwego i lawą wulkaniczną to doskonale peelingujący preparat dla każdego rodzaju skóry stóp, z dodatkiem łagodzącego zmiany skórne oleju konopnego, ekstraktu z arniki, soli z Morza Martwego i lawy wulkanicznej. Dokładnie usuwa martwe komórki zrogowaciałego naskórka przygotowując stopy do aplikacji dalszych preparatów.

   

  700 g.

 • Apis API-PODO Żel zmiękczający do stóp z mocznikiem 30% (53695) APIS - logo-apis.jpg

  Apis API-PODO Żel zmiękczający do stóp z mocznikiem 30% dla każdego rodzaju skóry stóp, szczególnie bardzo suchej, zniszczonej z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Żel intensywnie zmiękcza zrogowaciałą, suchą i szorstką skórę stóp. Ułatwia usuwanie zrogowaciałego naskórka przygotowując stopy do dalszych zabiegów.

   

  500 ml