Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

ARKANA

Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. W swoich działaniach podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry. Arkana działa dwutorowo: chroni przed zaburzeniami wywołanymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz zapobiega procesom starzenia się na poziomie molekularnym - początkowym etapie destrukcji komórek skóry. Arkana stosuje najnowsze składniki aktywne w swoich produktach. Odkrycia naukowe w medycynie i kosmetologii nadają pielęgnacji Arkana nie tylko rolę kosmetyczną, ale również naprawczą dzięki biomimetycznym właściwościom substancji aktywnych.


Arkana koncentruje się na indywidualnych potrzebach skóry, dzięki temu możemy poprawić jej kondycję, zapobiec zmianom i dostarczyć naszej skórze tego, czego naprawdę potrzebuje. Arkana to produkty dla klientów wymagających, którzy cenią sobie skuteczność oferowanych zabiegów i kosmetyków. Wysokie stężenie substancji aktywnych gwarantuje produkt o najwyższej skuteczności w przystępnej cenie.

1 2 3 4 ... 7 8 9

Acne QS Hacker Therapy MD (likwidacja przyczyn trądziku)

Zwalcz trądzik! Zarówno objawy, jak i przyczyny. Arkana Acne QS Hacker to dermo-kuracja do zadań specjalnych, która szybko i skutecznie działa zarówno w zapobieganiu rozwoju zmian trądzikowych, jak i redukcji już istniejących. Zastosowana substancja Quora Noni PRCF blokuje „komunikację” między bakteriami, uniemożliwiając im zjednoczony „atak” na Twoją skórę.

1 2 3