Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Derma CollAGE

 • Arkana DERMA COLLAGE MOISTURE CREAM Kompleksowy krem nawilżający i odbudowujący kolagen (71002) Arkana - arkana-logo.jpg

  Arkana Derma CollAGE Moisture Cream to kosmetyk nawilżający nowej generacji. Dzięki autorskiemu połączeniu 3 substancji aktywnych skóra zostaje dogłębnie nawilżona aż na 3 poziomach. Już po 1 godzinie od aplikacji w skórze zostaje aż o 63% więcej wody*. Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia sprawia, że zmarszczki są wygładzone, przywrócony jest naturalny koloryt, a skóra pozostaje jedwabista w dotyku. Aksamitna i lekka konsystencja Arkana Derma CollAGE Moisture Cream powoduje, że krem jest idealny pod makijaż. 

   

  50 ml

 • Arkana DERMA COLLAGE MOISTURE ESSENCE Esencja nawilżająco-ujędrniająca (71003) Arkana - arkana-logo.jpg

  Arkana Derma CollAGE Moisture Essence to kosmetyk nawilżający nowej generacji. Dzięki autorskiemu połączeniu 3 substancji aktywnych skóra zostaje dogłębnie nawilżona aż na 3 poziomach. Już po 1 godzinie od aplikacji w skórze zostaje aż o 63% więcej wody. Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia sprawia, że zmarszczki są wygładzone, przywrócony jest naturalny koloryt, a skóra pozostaje jedwabista w dotyku.

   

  100 ml