Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Dermo Slim

DERMO SLIM
PIELĘGNACJA WYSZCZUPLAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCA

Pielęgnacja o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Polecana do skóry mało elastycznej, ze skłonnością do wiotczenia, z widocznym cellulitem oraz jako kuracja wspomagająca odchudzanie. Pielęgnacja Farmona Derma Slim polecana jest również osobom z nadwagą oraz po intensywnym odchudzaniu.

 • Farmona DERMO SLIM Krem intensywnie wyszczuplająco-ujędrniający Farmona - farmona_logo.png

  Skoncentrowany Farmona DERMO SLIM Krem intensywnie wyszczuplająco-ujędrniający o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Polecany do skóry mało elastycznej, ze skłonnością do wiotczenia, z widocznym cellulitem oraz jako kuracja wspomagająca odchudzanie. Farmona DERMO SLIM Krem intensywnie wyszczuplająco-ujędrniający polecany również osobom z nadwagą oraz po intensywnym odchudzaniu. W swoim działaniu skutecznie ujędrnia i uelastycznia skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność cellulitu. Dzięki niemu sylwetka jest bardziej smukła a skóra doskonale nawilżona.

   

  500 ml

 • Farmona DERMO SLIM Maska intensywnie wyszczuplająco-ujędrniająca Farmona - farmona_logo.png

  Skoncentrowana Farmona DERMO SLIM Maska intensywnie wyszczuplająco-ujędrniająca o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Polecana do skóry mało elastycznej, ze skłonnością do wiotczenia, z widocznym cellulitem oraz jako kuracja wspomagająca odchudzanie. Farmona DERMO SLIM Maska intensywnie wyszczuplająco-ujędrniającay polecana również osobom z nadwagą oraz po intensywnym odchudzaniu. W swoim działaniu skutecznie ujędrnia i uelastycznia skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność cellulitu. Dzięki niej sylwetka jest bardziej smukła a skóra doskonale nawilżona.

   

  500 ml

 • Farmona DERMO SLIM Peeling intensywnie wyszczuplająco-ujędrniający Farmona - farmona_logo.png

  Skoncentrowany Farmona DERMO SLIM Peeling intensywnie wyszczuplająco-ujędrniający o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Polecany do skóry mało elastycznej, ze skłonnością do wiotczenia, z widocznym cellulitem oraz jako kuracja wspomagająca odchudzanie. Farmona DERMO SLIM Peeling intensywnie wyszczuplająco-ujędrniający polecany również osobom z nadwagą oraz po intensywnym odchudzaniu. W swoim działaniu skutecznie ujędrnia i uelastycznia skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność cellulitu. Dzięki niemu sylwetka jest bardziej smukła a skóra doskonale nawilżona.

   

  200 ml

  DATA PRZYDATNOŚCI : 01.2024