Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Kremy, spraye i peelingi

 • Biolage REPAIRINSIDE INTRA-REPARATIVE CONTROL CREAM Krem regenerujący do włosów zniszczonych i łamiących się BIOLAGE - biolage.png

  Biolage RepairInside Intra-Reparative Control Cream to profesjonalny krem, który pomoże zregenenerować nawet najbardziej zniszczone i łamiące się włosy. Wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaną w produkcie argininie oraz soi. Arginina to jeden z kluczowych aminokwasów, który umożliwia uszczelnienie oraz regenerację nawet najbardziej uszkodzonych pasm. Soja natomiast chroni kosmyki przed działaniem wysokiej temperatury, na którą narażamy nasze włosy w trakcie zabiegów stylizacyjnych. Biolage RepairInside Intra-Reparative Control Cream nie zawiera parabenów, dlatego jest w pełni bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych pasm. Dzięki Biolage RepairInside Intra-Reparative Control Cream włosy zostają w pełni zregenerowane, stają się elastyczne, błyszczące i wygładzone.

   

  200 ml

 • Biolage REPAIRINSIDE MASK Maska regenerująca do włosów zniszczonych i łamiących się BIOLAGE - biolage.png

  Maska regenerująca do włosów zniszczonych i łamiących się Biolage RepairInside Mask to innowacyjny kosmetyk, który dzięki połączeniu technologii i naturalnych składników pomoże włosom odzyskać piękny, zdrowy wygląd. Zawarta w Biolage RepairInside Mask arginina dociera do najgłębszych warstw włosa i wewnętrznie je odbudowuje oraz skutecznie zapobiega przyszłym uszkodzeniom spowodowanym niewłaściwą pielęgnacją czy stylizacją. Soja z kolei w naturalny sposób wzmacnia, wygładza i nabłyszcza włosy sprawiając, że odzyskują one swój zdrowy wygląd. Lekka formuła Biolage RepairInside Mask nie obciąża pasm, co wpływa pozytywnie na ich witalność i elastyczność.

   

  150 ml

 • Biolage SUGAR SHINE POLISHING HAIR SCRUB Peeling cukrowy do włosów BIOLAGE - biolage.png

  Biolage Sugar Shine Polishing Hair Scrub to innowacyjny cukrowy peeling. Kosmetyk stanowi wstępną fazę zabiegu pielęgnacji włosów matowych. Należy używać go przed umyciem włosów szamponem, aby usunąć z powierzchni pasm wszelkie pozostałości po kosmetykach do stylizacji. W składzie peelingu znajdują się kryształki cukru, które nie tylko oczyszczają powierzchnię pasm, ale także skutecznie utrzymują wilgoć w ich wnętrzu, zapewniając włosom odpowiedni poziom nawilżenia.

   

  520 ml

 • Biolage VOLUMEBLOOM FULL-LIFT VOLUMIZER SPRAY Spray dodający objętości do włosów delikatnych BIOLAGE - biolage.png

  Biolage VolumeBloom Full-Lift Volumizer Spray to spray nadający objętość do włosów cienkich i delikatnych. Nadaje włosom aż o 70% większą objętość. Produkt powstały na bazie naturalnej bawełny sprawia, że po jego użyciu włosy pozostają elastyczne i doskonale puszyste. Biolage VolumeBloom Full-Lift Volumizer Spray ułatwia nadanie fryzurze odpowiedniego kształtu. Nie zawiera parabenów. Jest odpowiedni również do włosów farbowanych.

   

  250 ml