Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Perfumy dla kobiet (50 ml)

 • Yodeyma ADRIANA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Adriana to pociągające słodkie nuty czarnej porzeczki i silna obecność wanilii, które sprawiają, iż od samego początku perfumy posiadają własną osobowość. Perfum o skrzypowo - owocowej nucie zapachowej.

   

   

  50 ml

 • Yodeyma ADRIANA ROSE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Adriana Rose to świeżość bergamotki i elegancja róży z dodatkiem waniliowej głębi tych perfum, nadają im ponadczasowy i nowoczesny charakter. To elegancki i niepowtarzalnie kobiecy zapach.

   

  50 ml

 • Yodeyma CELEBRITY WOMAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Celebrity Woman to słodkie nuty czarnej porzeczki i  orientalne tło paczuli, które splatają kwiatowe serce tego wyjątkowego zapachu. Perfum o orientalno - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Celebrity Woman to wesoły i rześki zapach, idealny dla kobiety cieszącej się życiem.

   

   

  50 ml

 • Yodeyma SOPHISTICATE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Sophisticate to współczesna i luksusowa kompozycja zapachowa powstała z połączenia wibrujących nut głowy z namiętną fuzją  jaśminu i wetywerii. Perfum o orientalno - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Sophisticate to zmysłowy zapach dla namiętnej i silnej kobiety.

   

   

  50 ml

 • Yodeyma VIVACITY Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Vivacity to żywe nuty cytrusowe harmonijnie otaczają spokój róży, ustępując miejsca radosnemu i delikatnemu zapachowi. Perfum o kwiatowo-drzewnej nucie zapachowej. 

   

  50 ml