Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Siła Natury 5 Zbóż

 • Apis SIŁA NATURY 5 ZBÓŻ Koncentrat stymulująco-wygładzajacy z kompleksem HYDROMANIL (52515) APIS - logo-apis.jpg

  Apis SIŁA NATURY 5 ZBÓŻ Koncentrat stymulująco-wygładzajacy z kompleksem HYDROMANIL dla każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia. Doskonale utrzymujący wysoki stopień nawilżenia i elastyczność kompleks Hydromanil  będący ekstraktem z wyjątkowej, peruwiańskiej rośliny Tara. W składzie koncentratu znajduje się także wspaniały antyoksydant z oliwek- skwalen, oraz witaminowy ekstrakt z marchwi i wygładzający ekstrakt z jabłek. Wysoka koncentracja składników wpływa na skuteczność  i na osiągnięcie efektu w relatywnie krótkim czasie. Skóra uzyskuje elastyczność i aksamitną gładkość.

   

  30 ml

 • Apis SIŁA NATURY 5 ZBÓŻ Krem stymulująco-wygładzajacy z kompleksem HYDROMANIL (52525) APIS - logo-apis.jpg

  Apis SIŁA NATURY 5 ZBÓŻ Krem stymulująco-wygładzajacy z kompleksem HYDROMANIL dla każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia. Stymulujący krem doskonale wygładzający, dostarcza skórze po zabiegu aktywnych składników odżywczych, nawilżających i regenerujących. Zawiera odżywczy ekstrakt złożony z jęczmienia, pszenicy, owsa, żyta, kukurydzy, lucerny. Doskonale nawilżający kompleks Hydromanil wyekstrahowany z nasion peruwiańskiej rośliny Tara, a także antyoksydant skwalen z oliwek. Krem wzbogacony jest regenerującym ekstraktem z marchwi i wygładzającym ekstraktem z jabłek. Jest specjalną mieszanką wspaniale poprawiającą kondycję skóry, podnosząc jej poziom nawilżenia, wzrost elastyczności z wyraźną poprawą kolorytu.

   

  100 ml

 • Apis SIŁA NATURY 5 ZBÓŻ Serum stymulująco-wygładzajace z kompleksem HYDROMANIL (52505) APIS - logo-apis.jpg

  Apis SIŁA NATURY 5 ZBÓŻ Serum stymulująco-wygładzające z kompleksem HYDROMANIL dla każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia. Skoncentrowane serum z aktywnie działającymi składnikami o właściwościach ujędrniających i regenerujących. Zawiera witaminy A, B, C, D, E, ekstrakt złożony z: jęczmienia, pszenicy, owsa, żyta, kukurydzy, lucerny. Zawarty w serum kompleks Hydromanil TM wyekstrahowany z peruwiańskiej rośliny Tara utrzymuje długotrwały stopień nawilżenia skóry. Serum wzbogacone zostało regenerująco-łagodzącym antyoksydantem skwalenem z oliwek, witaminowym ekstr. z marchwi, wygładzającym ekstr. z jabłek. Wszystkie składniki działają synergistycznie stymulując procesy odnowy. Skóra jest odżywiona, ujędrniona, elastyczna, mocno nawilżona, skutecznie wygładzona, pełna blasku i piękna.

   

  100 ml