Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Skin Genic

SKIN GENIC
GENOAKTYWNA PIELĘGNACJA NAPRAWCZO-ODMŁADZAJĄCA
 
 
Nasz wygląd w zdecydowanej części zdeterminowany jest przez nasze DNA. Geny, a dokładnie ich aktywność, wpływają na kondycję skóry i na wiek postrzegany. Epigenetyka zajmuje się regulacją ekspresji genów aktywowanych przez czynniki środowiskowe – promieniowanie UV, zanieczyszczenia, styl życia), a genokosmetyki są nową generacją produktów, których działanie ukierunkowane jest na źródło zaburzeń skórnych wywołanych przez starzenie. Pozwalają atakować problem u jego źródła, nie tylko tam, gdzie się objawia, ale przed wszystkim tam gdzie on powstaje.
 • Farmona SKIN GENIC Genoaktywny krem odmładzający Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Skin Genic Genoaktywny krem odmładzający przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, szczególnie tej wymagającej regeneracji, uszkodzonej przez działanie czynników zewnętrznych oraz z widocznymi oznakami upływu czasu. W swoim działaniu Farmona Skin Genic Genoaktywny krem odmładzający pobudza odnowę komórkową, chroni cerę przed zmianami wywołanymi epigenetycznym starzeniem się skóry oraz przyspiesza regenerację epidermy. Wygładza mikrowypukłości naskórka, poprawiawia jego strukturę i międzywarstwową kohezję skóry. Inteligentne utrzymuje nawilżenie do 72 godzin, przez co skutecznie poprawia elastyczności, jędrności i kolorytu skóry.

   

  150 ml

 • Farmona SKIN GENIC Genoaktywny krem stymulujący na noc Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Skin Genic Genoaktywny krem stymulujący na noc przeznaczony dla każdego rodzaju skóry wspomaga naturalny, trójetapowy proces odnowy skóry poddanej stresogennemu działaniu czynników środowiska, aktywuje „geny młodości”, które przedłużają życie komórek skóry. Farmona Skin Genic Genoaktywny krem stymulujący na noc to kosmetyk nowej generacji zainspirowany epigenetyką. Formuła kremu zmieniającego się w olejek, połączona z zaawansowanymi składnikami, aktywuje nocną regenerację skóry, stymulując skórę do przeciwdziałania zaburzeniom wywołanym procesem starzenia i pozwala na dłużej zachować młody wygląd skóry.

   

  50 ml