Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

TKN Meso Cocktails

 • Toskani ANTI-AGING COCKTAIL Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym Toskani - toskani-logo.png

  Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa Toscani Anti-Aging Cocktail o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym. W swoim działaniu wspomaga regenerację skóry właściwej, redukuje głębokość zmarszczek, daje efekt liftingu oraz stymuluje metabolizm komórkowy. Jego składniki aktywne działają synergicznie, zapewniając intensywne działanie przeciwstarzeniowe: kwas hialuronowy nawilża i zapewnia wsparcie dla skóry właściwej, acetylo-heksapeptyd-8 daje "efekt botoksu", DMAE ma silne właściwości antyoksydacyjne i ujędrniające, a kwas pirogronowy i L-karnityna stymulują funkcje komórek i syntezę kolagenu.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani ANTI-POLLUTION COCKTAIL Intensywna kuracja zapobiegająca przedwczesnemu starzeniu się skóry Toskani - toskani-logo.png

  Toskani Anti-Pollution Cocktail to profesjonalna terapia, która poprawia elastyczność oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawiera składniki aktywne o silnym działaniu antyoksydacyjnym, które dodatkowo zwiększają nawilżenie skóry właściwej, zmniejszają rumień ,a także przebarwienia i niedoskonałości będące wynikiem działania zanieczyszczeń środowiska na skórę. Koktajl Toskani Anti-Pollution Cocktail zawiera GFC5+, kompleks 5 aktywnych peptydów, kwasu hialuronowego i aminokwasów, który dzięki unikalnemu synergicznemu połączeniu zwiększa nawilżenie, poprawia elastyczność skóry, stymuluje witalność komórek nabłonkowych i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dodatek wysoko skoncentrowanego ekstraktu z liści czerwonej winorośli, bogatego w polifenole i taniny, wywiera silne działanie antyoksydacyjne, które spowalnia przedwczesne starzenie się skóry. Dodatkowo formuła Toskani Anti-Pollution Cocktail zawiera izomerat sacharydowy, aktywny składnik o silnym działaniu nawilżającym, który działając na poziomie skóry właściwej, hamuje produkcję melaniny i zmniejsza podrażnienia skóry spowodowane zanieczyszczeniami.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani ANTICELLULITE COCKTAIL Ampułka o antycellulitowa o działaniu lipolitycznym i remodelującym Toskani - toskani-logo.png

  Preparat Toskani AntiCellulite Cocktai zawierający bardzo intensywne czynniki lipolityczne oraz ekstrakty roślinne o działaniu diuretycznym i drenującym w celu uzyskania najsilniejszych rezultatów.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani ANTICELLULITE COCKTAIL Ampułka o antycellulitowa o działaniu lipolitycznym i remodelującym Toskani - toskani-logo.png

  Preparat Toskani AntiCellulite Cocktai zawierający bardzo intensywne czynniki lipolityczne oraz ekstrakty roślinne o działaniu diuretycznym i drenującym w celu uzyskania najsilniejszych rezultatów.

   

  1 x 10 ml

 • Toskani FIRMING COCKTAIL Koktajl aktywujący syntezę kolagenu i elastyny Toskani - toskani-logo.png

  Koktajl aktywujący syntezę kolagenu i elastyny Toskani Firming Cocktai, który pomaga skórze odzyskać jędrność i miękkość. Toskani Firming Cocktai jest silnym stymulatorem fibroblastów, przez co zwiększa tworzenie się kolagenu i elastyny. Dodatek witaminy C dezaktywuje wolne rodniki zapobiegając tym samym utlenianiu komórek i zapewniając skórze znaczącą poprawę jędrności.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani HAIR COCKTAIL PLUS Koktajl stymulujący porost włosów Toskani - toskani-logo.png

  Stymulujący porost włosów koktajl Toskani Hair Cocktail Plus, którego formuła łączy różne składniki aktywne na polu walki z wypadaniem włosów. W swoim działaniu skutecznie hamuje amuje izoenzymy 5-alfa reduktazy, spowalniając tym samym wypadanie włosów. Poprawia mikrokrążenie sprzyjając dotarciu mikroelementów bezpośrednio do mieszków włosowych. Jednocześnie dostarcza niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania cebulki włosa.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani LOCALIZED CELLULITE COCKTAIL Koktajl na zlokalizowany cellulit Toskani - toskani-logo.png

  Koktajl na zlokalizowany cellulit Toskani Localized Cellulit Cocktai to roztwór zawierający substancje lipolityczne i drenujące, które pomagają rozpuszczać lokalnie nagromadzony tłuszcz oraz cellulit. Koktajl zawiera czynniki lipolityczne i ekstrakty pochodzenia naturalnego, które pobudzają krążenie, rozpuszczają i usuwają nawet najbardziej problematyczną i zbitą zlokalizowaną tkankę tłuszczową.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani MESOLIFT COCKTAIL Ampułka o silnym działaniu liftingującym i przeciwstarzeniowym Toskani - toskani-logo.png

  Ampułka o silnym działaniu liftingującym i przeciwstarzeniowym Toskani Mesolift Cocktail, która głęboko nawilża skórę i poprawia wygląd łagodnych i powierzchniowych zmarszczek. Toskani Mesolift Cocktaill zawiera kwas hialuronowy, składnik aktywny o silnym działaniu nawilżającym i odbudowującym głębokie warstwy skóry, oraz sód DNA, o działaniu troficznym, który zapewnia skórze elastyczność. DMAE i krzem organiczny dają efekt silnego liftingu. Znacząco również poprawia jędrność skóry.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani PURIFYING COCKTAIL Oczyszczający koktajl łagodzący stany zapalne skóry Toskani - toskani-logo.png

  Toskani Puryfying Cocktail to skuteczne rozwiązanie poprawiające wygląd i redukujące defekty na skórze tłustej i trądzikowej. Dzięki formule bogatej w składniki aktywne o działaniu antybakteryjnym, przeciwzapalnym i ściągającym Toskani Puryfying Cocktail reguluje wydzielanie sebum w skórze oraz niweluje niedoskonałości związane z trądzikiem.

   

  10 x 10 ml

1 2