Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Expert Massage

 • Farmona EXPERT MASSAGE AROMA OIL Olej do masażu Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Expert Massage Aroma Oil to hipoalergiczny olejek do masażu, przeznaczony do masażu kosmetycznego, klasycznego, relaksującego, do twarzy i ciała. Można stosować go na każdy rodzaj skóry, szczególnie szarą, pozbawioną kolorytu i mało elastyczną. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Farmona Expert Massage Aroma Oil zapewniaja wygładzenie i uelastycznienie skóry. Niweluje uczucie szorstkości skóry, poprawia jej koloryt i nawilżenie.

   

  500 ml

 • Farmona EXPERT MASSAGE BALSAMIC OIL Olej do masażu Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Expert Massage Balsamic Oil to hipoalergiczny olejek do masażu, przeznaczony do masażu kosmetycznego, klasycznego, relaksującego, do twarzy i ciała. Można stosować go na każdy rodzaj skóry, szczególnie szarą, pozbawioną kolorytu i mało elastyczną. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Farmona Expert Massage Balsamic Oil to wyjątkowa kompozycja zapachowa, która gwarantuje wygładzenie, uelastycznienie skóry, poprawę kolorytu skóry i nawilżenie. Dodatkowo  poprawia napięcie skóry oraz niweluje uczucie szorstkości.

   

  500 ml

 • Farmona EXPERT MASSAGE PURE OIL Olej do masażu Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Expert Massage Pure Oil to hipoalergiczny olejek do masażu, przeznaczony do masażu kosmetycznego, klasycznego, relaksującego, do twarzy i ciała. Można stosować go na każdy rodzaj skóry, szczególnie szarą, pozbawioną kolorytu i mało elastyczną. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Farmona Expert Massage Pure Oil wygładza i ujędrnia skórę, przywraca elastyczność oraz miękkość. Niweluje też uczucie szorstkości skóry, poprawia koloryt i nawilżenie.

   

  500 ml