Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Wosk w puszce (800 g.)

 • Depileve AZULENE CREAM ROSIN Wosk azulenowy (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Nieperfumowany wosk Depileve Azulene Cream Rosin o kremowej konsystencji, do depilacji wrażliwej skóry. Wosk charakteryzuje się niską temperaturą topnienia - 37 stopni C. Zawarty w wosku Depileve Azulene Cream Rosin guaiazulen – wyciąg z dębu szkockiego - posiada właściwości antyseptyczne i łagodzące podrażnienia. Dodatkowo dwutlenek tytanu posiada właściwości przeciwzapalne.

   

  800 g.

 • Depileve BANANA CREAM ROSIN Wosk bananowy (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Banana Cream Rosin zawierający wyciąg z bananowca, dzięki czemu posiada wyjątkowo subtelny zapach. Kremowa konsystencja wosku powoduje, że Depileve Banana Cream Rosin może być używany do każdego rodzaju skóry.

   

  800 g.

 • Depileve BRONZE WAX Brązowy wosk do depilacji (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk do depilacji Depileve Bronze Wax Stworzony i opracowany dla włosów charakteryzujących się grubą strukturą głęboko osadzonych. Idealny do skutecznej depilacji zarówno kobiet jak i mężczyzn. W swym składzie Depileve Bronze Wax zawiera kwas acetylosalicylowy, który posiada właściwości antyseptyczne, zmniejsza ryzyko powstawania zapalenia mieszka włosowego. Wywiera delikatne działanie złuszczające, zaś olej z żeńszenia rewitalizuje i odświeża skórę. Do depilacji przy użyciu pasków.

   

  800 g.

 • Depileve CERAZYME DEPILBRIGHT STRIP WAX Wosk do depilacji (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk do depilacji paskowej Depileve Cerazyme Depilbright Strip Wax oferuje wszystkie zalety depilacji bezpaskowej Depileve Cerazyme Depilbright Wax powiększając je o skuteczności i szybkości woskowania. Dzięki temu zmniejszamy czas woskowania na rozległych obszarach ciała, takich jak nogi i plecy. Depileve Cerazyme Depilbright Strip Wax delikatnie, ale skutecznie usuwa włosy, nawet na najbardziej wrażliwych rodzajach skóry. Zastosowana w nim nowa formuła wosku, dzięki temperaturze aplikacji działa jak maska ​​osmotyczna, zwiększając nawilżenie skóry i optymalizując wchłanianie anty-pigmentowych składników aktywnych, takich jak wyciąg z alfa-arbutyny i morwy białej. Depileve Cerazyme Depilbright Strip Wax zwiększa również ukrwienie skóry, odżywia ją, a także reaktywuje i rewitalizuje tkanki.

   

  800 g.

 • Depileve ESSENTIAL OIL LAVENDER ROSIN Wosk lawendowy (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Essential Oil Lavender Rosin o kremowej konsystencji, odpowiedni dla skóry wrażliwej. Nowa formuła wosku została wzbogacona olejkiem lawendowym. Zawarty w wosku Depileve Essential Oil Lavender Rosin olejek lawendowy posiada działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia skóry, odpręża. Mika – perłowy puder - zmiękcza skórę i łagodzi podrażnienia. Dodatkowo poprawia przyczepność wosku. Dwutlenek tytanu działa przeciwzapalnie.

   

  800 g.

 • Depileve NATURAL PINE ROSIN Wosk naturalny (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Klasyka depilacji - wosk naturalny Depileve Natural Pine Rosin. Jego płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów (nogi, uda) i skóry normalnej. Wosk charakteryzuje się niską temperaturą topnienia - 37 stopni C. Bezzapachowy. Zawarta w wosku Depileve Natural Pine Rosin żywica sosny poprawia jego przyczepność do włosów. Natomiast olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry, uelastycznia wosk.

   

  800 g.

 • Depileve OLIVE OIL ROSIN Wosk oliwkowy (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Nieperfumowany wosk Depileve Olive Rosin o płynnej konsystencji, dla skóry suchej i opalonej. Wosk charakteryzuje się niską temperaturą topnienia - 37 stopni C. Zawarta w wosku Depileve Olive Rosin oliwa z oliwek odżywia i zmiękcza skórę, posiada również właściwości przeciwutleniające. Olej roślinny łagodzi podrażnienia i odżywia skórę.

   

  800 g.

 • Depileve PEARL ROSIN Wosk perłowy (800 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Pearl Rosin do depilacji delikatnych obszarów twarzy i ciała. Wosk charakteryzuje się niską temperaturą topnienia - 38 stopni C. Zawarta w nim mika – perłowy puder - zwiększa przyczepność wosku. Synergia dwutlenkiem tytanu i miki w Depileve Pearl Rosin, wykazuje właściwości uspakajające i ochronne dla skóry.

   

  800 g.

 • Depileve PINK TALC WAX Wosk różany z talkiem (750 g.) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk dla skóry wrażliwej Depileve Pink Talc Wax zawierający talk, który zapewnia lepszą przyczepność wosku do skóry. Jego kremowa konsystencja jest optymalna do wykonania łagodnej depilacji.

   

  750 g.

1 2