Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Reti Fusion Vecti Therapy (terapia odmładzająca skórę)

Arkana Reti Fusion Vecti⁺ Therapy to remedium na 8 kluczowych oznak starzenia się skóry. Jeszcze skuteczniejszy i bezpieczniejszy wektorowy retinol zamknięty jest w specjalnych nośnikach, których nano rozmiary i budowa analogiczna do komórek skóry pozwalają transportować go i witaminy A, E, C do żywych warstw naskórka oraz skóry właściwej. Fuzja komórki z nośnikiem pozwala na stopniowe uwalnianie substancji aktywnych bezpośrednio do komórek przez wiele godzin, co zwiększa ich absorpcję aż do 89%.

 • Arkana RETI FUSION EYE CREAM Krem pod oczy z retinolem i kwasem felurowym (44015) Arkana - arkana-logo.jpg

  Wyjątkowy krem Arkana Reti Fusion Eye Cream rekomendowany do intensywnej, odmładzającej pielęgnacji okolicy oczu. Zawiera retinol o udowodnionym klicznie działaniu zwalczającym wszelkie objawy starzenia się skóry na poziomie komórkowym. Innowacyjne połączenie czystego retinolu i jego estrowej postaci wygładza zmarszczki, rozjaśnia cienie i wyraźnie ujędrnia skórę. Kwas ferulowy należący do najskuteczniejszych antyoksydantów wraz z witaminami C i E zapobiega powstawaniu i redukuje skutki procesu fotostarzenia.

   

  15 ml

 • Arkana RETI FUSION MASK Maska odmładzająca dla skóry dojrzałej (44021) Arkana - arkana-logo.jpg

  Kremowa maska Arkana Reti Fusion Mask polecana do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej. Zawiera maksymalne 0,3% stężenie retinolu, kwas ferulowy oraz witaminy E i C. Wyczuwalne w konsystencji maski kapsułki z witaminą C stopniowo uwalniają swoje właściwości w głębokich warstwach skóry. Poleca się stosować Arkana Reti Fusion Mask 1 raz w tygodniu na noc.

   

  50 ml

 • Arkana RETI FUSION VECTI+ CREAM SPF15 Krem na dzień z wektorowym retinolem (44036) Arkana - arkana-logo.jpg

  Krem na dzień Arkana Reti Fusion Vecti+ Cream SPF15 z wektorowym retinolem, który odmładza oraz chroni przed fotostarzeniem, dzięki obecności filtra SPF15. Bogaty krem Arkana Reti Fusion Vecti+ Cream SPF15 to celowana kuracja odmładzająca zapewniająca stopniowy i wielogodzinny transport retinolu i witamin bezpośrednio do komórek skóry. Aktywny retinol - Vecticell Retinol zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zmniejsza produkcję tyrozynazy i melaniny, spłyca zmarszczki i zwiększa gęstość skóry. Kompleks stabilnych i aktywnych witamin Vecticell AEC zamkniętych w wektorowym nośniku działa silnie antyoksydacyjnie, chroni przed fotostarzeniem oraz stymuluje procesy regeneracyjne. Kwas ferulowy w stężeniu 3% neutralizuje wolne rodniki, chroni skórę przed promieniowaniem UVB, a także wzmacnia działanie witaminy C.

   

  50 ml

 • Arkana RETI FUSION VECTI+ ESSENCE MASK Esencjonalna maska na noc z wektorowym retinolem i enkapsulowanymi witaminami AEC (44037) Arkana - arkana-logo.jpg

  Maska Arkana Reti Fusion Vecti+ Essence Mask o wysokiej koncentracji aktywnego wektorowego retinolu - Vecticell Retinol, kompleksu witamin A, E i C Vecticell AEC oraz kwasu ferulowego Ferulic Acid gwarantuje molekularne odmłodzenie oraz aktywnie przeciwdziała starzeniu się skóry. Składniki aktywne znajdujące się w masce Arkana Reti Fusion Vecti+ Essence Mask stopniowo uwalniają się w czasie snu. Witamina E zapewnia podwójne, wielopoziomowe działanie. To doskonała kuracja dla skór dojrzałych. Sprawdzi się także u młodszych kobiet jako profilaktyka anti-aging. 

   

  50 ml