Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Essential Pearl

 

Skarb piękna wypływa z głębin oceanów.

Perły, sekret wiecznego piękna dla olśniewającej i żywej cery.

Perła jest jedynym w każdym calu naturalnym klejnotem. Rodzi się z małego ziarna piasku penetrującego wnętrze ostrygi. W konsekwencji tego zdarzenia, mechanizm obronny ostrygi tworzy wokół ziarna piasku szereg warstw szlachetnej masy perłowej. W ten sposób rodzi się perła. Maystar Cosmetica zainspirowany mechanizmem powstawania pereł stworzył Maystar Essential Pearl - luksusowy krem, który usuwa oznaki starzenia się skóry i optymalizuje jakość cery.

MAYSTAR ESSENTIAL PEARL to luksusowy krem, którego niezwykle delikatna konsystencja daje cerze niesamowite uczucie harmonii. Perłowy puder zawiera ponad 18 aminokwasów i ponad 12 biologicznie aktywnych minerałów, które przenikają do skóry z niezwykłą mocą regeneracji i ochrony przed wolnymi rodnikami. Daje to skórze elastyczność i rozświetlenie oraz usuwa jej przebarwienia. Ekstrakt z lilii wodnej oraz inne składniki czynne przywracają skórze optymalne nawilżenie i elastyczność. Pozostawiają uczucie aksamitności.

  • Maystar ESSENTIAL PEARL Krem z perły (3050513003) MayStar - logo_maystar.jpg

    Regenerujący krem Maystar Cosmética z ekstraktem z perły to luksusowy i pięknie pachnący krem o gładkiej, jedwabistej konsystencji, który tworzy niesamowite poczucie komfortu na skórze. Perłowy puder zawiera aż 18 aminokwasów i ponad 12 bioaktywnych minerałów, które zwiekszają możliwości regeneracyjne skóry i chronią ją przed wolnymi rodnikami.

     

    200 ml