Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Max Dermasebum Line

Cera trądzikowa, tłusta i mieszana nie jest łatwa w pielęgnacji. Kosmetyki stosowane dla takich typów cery powinny regulować aktywność gruczołów, oczyszczać, łagodzić podrażnienia i optymalnie nawilżać skórę. Specjaliści polecają produkty skomponowane na bazie ekstraktów roślinnych oraz kwasów owocowych.

Przełom w pielęgnacji cery trądzikowej niesie wykorzystanie naturalnej alternatywydla retinolu jaką jest STENOL A. Otrzymuje się go z indyjskiej rośliny, która posiada silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i odmładzające. Badania kliniczne wykazały, że STENOL A, używany w połączeniu z kwasem salicylowym, w okresie 6 tygodni redukuje trądzik o 67%. Również aplikowany samodzielnie poprawia ogólny stan skóry.

  • Clarena MAX ANTI-ACNE SERUM Serum przeciwtrądzikowe (1233) Clarena - logo_clarena.jpg

    Clarena Max Anti-Acne Serum to intensywna pielęgnacja cery trądzikowej, która dzięki połączeniu STENOL'u A z kwasem salicylowym skutecznie zmniejsza wydzielanie sebum i namnażanie bakterii. Clarena Max Anti-Acne Serum wygasza również stany zapalne. Kompleks PORE REDUCTYL i ekstrakt z wierzbówki kiprzycy redukuje zanieczyszczenia, zwęża pory i matuje skórę. Zawartość w Clarena Max Anti-Acne Serum to oleju lnianego i tlenku cynku łagodzi podrażnienia i regeneruje cerę.

     

    15 ml