Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Farmona TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających

69.00
62.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: TRY0003

Waga: 0.3 kg

Wymiar: 10 x 5 ml

Producent: Farmona

Opis produktu Farmona TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających

FARMONA TRYCHO TECHNOLOGY
SPECJALISTYCZNE AMPUŁKI WZMACNIAJĄCE DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH I WYPADAJĄCYCH

 

Profesjonalne Farmona TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających są doskonałym uzupełnieniem całej lini Farmona Trycho Technology. Ich codzienne stosowanie lub wykorzystanie ich w zabiegu mezoterapii mikroigłowej powoduje zauważalne, rewelacyjne rezultaty. Połączenie składników aktywnych takich jak: kompleks Trichogen, Witamina B3 oraz Biolin przeciwdziałają wypadaniu i stymulująco działają na porost włosów. Ampułki przeznaczone do każdego rodzaj skóry głowy i włosów - szczególnie do włosów osłabionych,  rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania.

 

SPOSÓB UŻYCIAZawartość ampułki nanieść na skórę głowy i wykonać masaż. Nie spłukiwać. Stosować codziennie przez 21 dni. Dla podtrzymania efektów wskazana jest kuracja co 2 miesiące. Ampułki można również zastosować przy użyciu mezoterapii mikroigłowej.

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Farmona TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających kupiły także