Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Platinum Gloss

 • Apis ACTIVE REJUVENATING CONCENTRATE WITH PLATINIUM AND COPPER TRIPEPTIDE Aktywny koncentrat z platyną i trypeptydem miedziowym (53935) APIS - logo-apis.jpg

  Koncentrat Apis Active Rejuvenating Concentrate With Platinum And Copper Tripeptyde nasycony składnikami aktywnymi do skutecznej kuracji przeciwstarzeniowej. Jego kompleksowe działanie oparte jest na koloidalnej platynie i tripeptydzie miedziowym. Chroni skórę przed starzeniem chronologicznym i fotostarzeniem, podczas gdy niacynamid wyraźnie poprawia jej strukturę i kondycję. Skóra staje się jędrna i elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne.

   

  30 ml

 • Apis PLATINUM ALGAE MASK Platynowa maska algowa - saszetka (54055S) APIS - logo-apis.jpg

  Apis Platinum Algae Mask z tripeptydem miedziowym i koloidalną platyną zaprojektowana do intensywnej kuracji odmładzającej. Przyspiesza odnowę i regenerację skóry, wygładza zmarszczki oraz przeciwdziała procesom starzenia. Niacynamid z dodatkiem diamentowego pyłu sprawia, że skóra odzyskuje młody i odświeżony wygląd, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

   

  20 g.

 • Apis PLATINUM ALGAE MASK Platynowa maska algowa (54055) APIS - logo-apis.jpg

  Apis Platinum Algae Mask z tripeptydem miedziowym i koloidalną platyną zaprojektowana do intensywnej kuracji odmładzającej. Przyspiesza odnowę i regenerację skóry, wygładza zmarszczki oraz przeciwdziała procesom starzenia. Niacynamid z dodatkiem diamentowego pyłu sprawia, że skóra odzyskuje młody i odświeżony wygląd, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

   

  200 g.

 • Apis PLATINUM REJUVENATING CREAM Platynowy krem odmładzający (53965H) APIS - logo-apis.jpg

  Apis Platinum Rejuvenating Cream to zaawansowana formuła kremu o silnych właściwościach odmładzających. Zawiera koloidalną platynę, która w połączeniu z niacynamidem i tripeptydem miedziowym reguluje naturalne procesy starzenia się skóry, nawilża i przyspiesza jej regenerację. Dodatek oleju z nasion żmijowca i masła shea sprawia, że zmarszczki ulegają znacznemu wygładzeniu. Pozostawia skórę rozświetloną, elastyczną i wyraźnie odmłodzoną.

   

  50 ml

 • Apis PLATINUM REJUVENATING MASK Platynowa maska odmładzająca (53975) APIS - logo-apis.jpg

  Odmładzająca żelowa maska Apis Platinum Rejuvenating Mask ze srebrnymi kapsułkami i wysoką zawartością składników aktywnych. Połączenie koloidalnej platyny z tripeptydem miedziowym i niacynamidem wykazuje silny potencjał przeciwstarzeniowy. Wygładza drobne linie i zmarszczki, minimalizuje uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV oraz przyspiesza naturalny proces regeneracji. Nasycona składnikami odżywczymi i nawilżającymi skóra staje się młodzieńczo jędrna, promienna i sprężysta.

   

  200 ml

 • Apis REJUVENATING ELIXIR WITH PLATINIUM AND COPPER TRIPEPTIDE Odmładzający eliksir z platyną i trypeptydem miedziowym (53945) APIS - logo-apis.jpg

  Intensywny eliksir przeciwstarzeniowy Apis Rejuvenating Elixir With Platinum And Copper Tripeptyde, stymulujący komórki skóry do całkowitej regeneracji i odbudowy. Synergistyczne działanie platyny z tripeptydem miedziowym wyraźnie zmniejsza tendencję do powstawania zmarszczek mimicznych i plam pigmentacyjnych. Powoduje wzrost elastyczności i poprawę napięcia skóry. Przeciwdziała uszkodzeniom skóry spowodowanym przez czynniki zewnętrzne, zwłaszcza promieniowanie UV. Dzięki wykorzystaniu niacynamidu i skwalenu Apis Rejuvenating Elixir With Platinum And Copper Tripeptyde dodaje skórze witalności, dogłębnie nawilża i przywraca jej zdrową kondycję. Wygładzona i odżywiona skóra zyskuje naturalny efekt rozświetlenia – „Platin glow”.

   

  30 ml

 • Apis REVITALIZING EYE CREAM WITH PLATINUM AND BIOACTIVE PEPTIDES Rewitaizujący krem pod oczy z platyną i bioaktywnymi peptydami (53955H) APIS - logo-apis.jpg

  Apis Revitalizing Eye Cream With Platinum And Bioactive Peptides to zaawansowana formuła kremu na okolice oczu o silnych właściwościach naprawczych i antyoksydacyjnych. Pomaga niwelować nieestetyczne cienie i obrzęki oraz zapobiega ich powstawaniu. Zawiera innowacyjny kompleks łączący w sobie ekstrakt z grzyba Fu-Ling z dwoma bioaktywnymi peptydami (acetylo 5-tetrapeptyd, dipeptyd-2), który został wzmocniony tripeptydem miedziowym dla ultra-trwałych efektów. Apis Revitalizing Eye Cream With Platinum And Bioactive Peptides redukuje ''kurze łapki" nadając spojrzeniu młody i odświeżony wygląd. Obecność koloidalnej platyny z koenzymem Q10 chroni przed wolnymi rodnikami, spowalnia proces starzenia skóry i przyspiesza jej regenerację. Dodatek oleju ze żmijowca z masłem shea intensywnie odżywia, dzięki czemu skóra wokół oczu staje się promienna i wypoczęta.

   

  10 ml