Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Medisept VELOX SPRAY TEA TONIC Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni (5000 ml)

185.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: ML710

Waga: 5.1 kg

Wymiar: 5000 ml

Producent: Medisept

Opis produktu Medisept VELOX SPRAY TEA TONIC Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni (5000 ml)

MEDISEPT VELOX SPRAY TEA TONIC (5000 ML)
PŁYN DO MYCIA I DEZYNFEKCJI I POWIERZCHNI
 

Medisept Velox Spray Tea Tonic to gotowy do użycia bez spłukiwania alkoholowy płyn do szybkiej dezynfekcji i mycia nieinwazyjnych wyrobów medycznych, kosmetycznych oraz fryzjerskich takich jak: blaty, stoły, klamki, uchwyty, łóżka i fotele zabiegowe, aparatura medyczna i nieinwazyjny sprzęt operacyjny i zabiegowy, sprzęt rehabilitacyjny oraz inne trudno dostępne powierzchnie sprzętu medycznego, kosmetycznego, fryzjerskiego, salonach tatuażu, SPA oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych. Medisept Velox Spray Tea Tonic charakteryzuje się przyjemnym zapachem zielonej herbaty. Jest idealny do dezynfekcji przed procesem sterylizacji. Medisept Velox Spray Tea Tonic jest polecany szczególnie do szklanych i błyszczących powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Preparat można stosować do wyrobów medycznych znajdujących się w bliskim kontakcie z żywnością. Polecany jest również do dezynfekcji nożyczek, ostrzy maszynek, cążków, pęset, frezów i wiele innych przed procesem sterylizacji oraz końcówek stomatologicznych, łyżek protetycznych i wycisków silikonowych przed procesem sterylizacji.

Odpowiednio dobrane składniki Medisept Velox Spray Tea Tonic gwarantują szerokie spektrum bójcze w krótkim czasie i idealną czystość bez smug. Dezynfekcja posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV).

Wyrób medyczny klasy II a w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Przeznaczony do dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

Opakowanie: kanister 5 litrów

Karta charakterystyki (kliknij aby wyświetlić).

  

GŁÓWNE CECHY:

  • Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego, fryzjerskiego oraz kosmetycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego.
  • Polecany jest również do dezynfekcji nożyczek, ostrzy maszynek, cążków, pęset, frezów i wiele innych przed procesem sterylizacji oraz końcówek stomatologicznych, łyżek protetycznych i wycisków silikonowych przed procesem sterylizacji.
  • Działa już w 15 sek. na grzyby i 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy (w tym Rota, Noro).
  • Do dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych mających kontakt z żywnością.
  • Nie pozostawia smug i zacieków.
  • Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy.

  

SKŁAD: substancja czynna w 100g. roztworu: 63,7 g etanol, 6,3 g propan-2-ol

  

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać Medisept Velox Spray Tea Tonic powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie (można przetrzeć jednorazowym ręcznikiem). W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą. Medisept Velox Spray Tea Tonic wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe). Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania.

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: