Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

BROW HENNA

Jeszcze całkiem niedawno specjaliści zajmujący się korekcją brwi, często nie byli wstanie zaoferować odpowiedniej usługi dla osób z bardzo zniszczonymi lub przeszczepionymi brwiami, ponieważ nie było możliwości uzyskania długotrwałego efektu naturalnych brwi. Tradycyjna henna schodziła zaledwie po kilku dniach po nałożeniu. Jedyną szansą dla takich klientów było oczekiwanie na wzrost brwi, który mógł trwać nawet długie miesiące. Drugą opcją był tatuaż, jednak ze ze względów zdrowotnych był dla nich niemożliwy do wykonania (pacjenci po chemii).

Naprzeciw temu problemowi wyszły założycielki Akademii Lash & Brow Irina Levchuk i Natalia Krasnoperova. Jako pierwsze zaczęły myśleć o używaniu henny do koloryzacji brwi, która nie będzie tak szybko zmywać się po jej nałożeniu i będzie pięknie imitować naturalny wygląd brwi. Będąc doświadczonym lideremw branży kosmetycznej, Irina i Natalia postawiły sobie za zadanie opracowanie produktu, który całkowicie zmieni kształt brwi, ukryje skazy i podkreśli zalety bez uciekania się do makijażu permanentnego. W 2012 roku, przy wsparciu ekspertów z Lash & Brow Design Academy, opracowano specjalną formułę BH Brow Henna z naturalnymi składnikami do pielęgnacji brwi, których głównym celem było przyspieszenie wzrostu cienkich brwi, a także dzięki swoim właściwością koloryzację włosów i również skóry.

BH Brow Henna stała się prawdziwą alternatywą dla koloryzacji brwi farbą, ponieważ żadna z nich nie była wstanie poradzić sobie z problemem przeszczepionych lub niedoskonałych brwi. W ten sposób na rynku pojawiła się henna do brwi BH Brow Henna.

Sekret henny BH Brow Henna Iriny Levchuk – tkwi w specjalnej formule opartej na naturalnych składnikach, które pozwalają zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę. Udowodniono, że henna Brow Henna również delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60%.

Zabarwienie brwi z henną BH Brow Henna pozwala uzyskać efekt tatuażu na skórze od 5 do 14 dni i do 6-7 tygodni - na włosach. Specjalna formuła pozwala zabarwić nie tylko włosy, ale również odcień skóry, zapewniając nienaganny kształt, nawet jeśli włosy w tej strefie czasowo lub na stałe nie rosną. Dzięki unikatowemu barwnikowi, można odtworzyć naturalny kształt lub nadać zupełnie nową formę brwi. W ciągu 5-14 dni henna delikatnie zmywa się ze skóry, jednak pozostawia kolor na skórze, tylko staje się jaśniejsza.

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.