Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

BROW HENNA

Jeszcze całkiem niedawno specjaliści zajmujący się korekcją brwi, często nie byli wstanie zaoferować odpowiedniej usługi dla osób z bardzo zniszczonymi lub przeszczepionymi brwiami, ponieważ nie było możliwości uzyskania długotrwałego efektu naturalnych brwi. Tradycyjna henna schodziła zaledwie po kilku dniach po nałożeniu. Jedyną szansą dla takich klientów było oczekiwanie na wzrost brwi, który mógł trwać nawet długie miesiące. Drugą opcją był tatuaż, jednak ze ze względów zdrowotnych był dla nich niemożliwy do wykonania (pacjenci po chemii).

Naprzeciw temu problemowi wyszły założycielki Akademii Lash & Brow Irina Levchuk i Natalia Krasnoperova. Jako pierwsze zaczęły myśleć o używaniu henny do koloryzacji brwi, która nie będzie tak szybko zmywać się po jej nałożeniu i będzie pięknie imitować naturalny wygląd brwi. Będąc doświadczonym lideremw branży kosmetycznej, Irina i Natalia postawiły sobie za zadanie opracowanie produktu, który całkowicie zmieni kształt brwi, ukryje skazy i podkreśli zalety bez uciekania się do makijażu permanentnego. W 2012 roku, przy wsparciu ekspertów z Lash & Brow Design Academy, opracowano specjalną formułę BH Brow Henna z naturalnymi składnikami do pielęgnacji brwi, których głównym celem było przyspieszenie wzrostu cienkich brwi, a także dzięki swoim właściwością koloryzację włosów i również skóry.

BH Brow Henna stała się prawdziwą alternatywą dla koloryzacji brwi farbą, ponieważ żadna z nich nie była wstanie poradzić sobie z problemem przeszczepionych lub niedoskonałych brwi. W ten sposób na rynku pojawiła się henna do brwi BH Brow Henna.

Sekret henny BH Brow Henna Iriny Levchuk – tkwi w specjalnej formule opartej na naturalnych składnikach, które pozwalają zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę. Udowodniono, że henna Brow Henna również delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60%.

Zabarwienie brwi z henną BH Brow Henna pozwala uzyskać efekt tatuażu na skórze od 5 do 14 dni i do 6-7 tygodni - na włosach. Specjalna formuła pozwala zabarwić nie tylko włosy, ale również odcień skóry, zapewniając nienaganny kształt, nawet jeśli włosy w tej strefie czasowo lub na stałe nie rosną. Dzięki unikatowemu barwnikowi, można odtworzyć naturalny kształt lub nadać zupełnie nową formę brwi. W ciągu 5-14 dni henna delikatnie zmywa się ze skóry, jednak pozostawia kolor na skórze, tylko staje się jaśniejsza.

 • Levchuk BROWXENNA #103 Rich Taupe Concentrate Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  BrowXenna #103 Rich Brown Concentrate to najciemniejszy z całej linii brązów. Bardzo ciemny i intensywny. U osób z jaśniejszymi włosami kolor może wyjść nawet czarny. Zdecydowanie dla osób lubiących bardzo wyraziste mocne brwi. W połączeniu z innymi odcieniami kolor BrowXenna #103 Rich Brown Concentrate zmienia się w bardziej delikatny kolor.

   

  10 ml

 • Levchuk BROWXENNA #105 Frosty Chestnut Concentrate Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  BrowXenna #105 Frosty Chestnut Concentrate jest kolorem brązowym z poświatą czekoladową, lecz w odcieniu ciepłym. I tak samo jak #104 Bitter Chocolate można uplasować go pomiędzy kolorami #102 Cold Coffee a #103 Rich Brown. Można używać go śmiało w czystej postaci a także łączyć z innymi kolorami.

   

  10 ml

 • Levchuk BROWXENNA #110 Graphite Concentrate Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  Levchuk BrowXenna #110 Graphite Concentrate to kolor, którego nie rekomenduje się nakładać w czystej postaci. Jest to kolor czarny, którego bazą jest czerwień. Levchuk BrowXenna #110 Graphite Concentrate stosuje się do każdego z kolorów w celu ochłodzenia lub przyciemnienia barwy. Wystarczy niewielka ilość proszku, nie więcej niż 20-30% do podstawowego koloru, aby uzyskać zamierzony efekt. Koncentrat grafitowy świetnie nadaje się do koloryzacji w przypadku osób z problemami hormonalnymi oraz u osób, u których henna zmywa się bardzo szybko ze skóry.

   

  10 ml

 • Levchuk BROWXENNA #203 Light Chestnut Concentrate Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  BrowXenna #203 Light Chestnut Concentratet to jeden z najbardziej popularnych odcieni dla blondynek o miodowym, złotym i morelowym odcieniu włosów. Sam w sobie również jest dosyć jasnym kolorem, który niekoniecznie nada koloru wszystkim odcieniom włosów. Dlatego, podobnie jak dwa pierwsze kolory blondów, warto łączyć go z rekomendowanymi połączeniami.

   

  10 ml

 • Levchuk BROWXENNA #205 Dark Blonde Concentrate Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  Levchuk BrowXenna #205 Dark Blonde Concentrate to niekwestionowany bestseller. Levchuk BrowXenna #205 Dark Blonde Concentrate jest kolorem „bezpiecznym”, polecany osobom zaczynającym swoją przygodę z produktami BrowXenna. Idealny do nakładania bez żadnych połączeń, jak i w połączeniach. Sprawdzi się u wszystkich osób posiadających słowiański typ urody oraz szatynek.

   

  10 ml

 • Levchuk BROWXENNA MINERAL SOLUTION Woda mineralna Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  Woda mineralna BrowXenna Mineral Solution to produkt dedykowany do idealnego połączenia się z henną BrowXenna. Po wielu testach wykazano, że tylko woda o czystym składzie z odpowiednimi minerałami jest w stanie dać odpowiedni rezultat koloryzacji. Henna po połączeniu z wodą, w czasie aplikacji idealnie oblepia włos oraz skórę, dzięki czemu henna odpowiednio rozkłada się w czasie zabiegu. Woda mineralna BrowXenna Mineral Solution nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, dodatków ani metali przez co jest nie tylko bezpieczna, ale również zapewnia 100% efekt.

   

  50 ml

 • Levchuk CONTOUR WHITE PASTE FOR EYEBROWS Biała pasta Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  BrowXenna Contour White Paste For Eyebrows to profesjonalna pasta do brwi cechująca się gęstą, beztłuszczową konsystencją kremu co czyni ją niezbędnym narzędziem do rysowania szkicu brwi przed korektą i koloryzacją. Łatwo układa się na skórze, nie obciążając jej. BrowXenna Contour White Paste For Eyebrows nie wywołuje reakcji alergicznych i jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. 

   

  10 g.

 • Levchuk HENNA REMOVER Zmywacz do henny Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  Zmywacz Levchuk Henna Remover szybko i skutecznie usuwa wysuszone warstwy henny. Ponadto można go używać bezpośrednio podczas pracy, aby wyeliminować nadmiar henny i rozjaśnić ton. Levchuk Henna Remover nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i włosów, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry.

   

  15 ml

 • Levchuk OIL FOR EYELASH AND EYEBROW GROWTH Oliwka regeneracyjna do brwi i rzęs Levchuk Professional - levchuklogo.jpg

  Levchuk Oil For Eyelash And Eyebrow Growth jest w 100% produktem naturalnym. W jej skład wchodzi 17 aktywnych komponentów witaminowych, m. in. kwas linolowy, kwas oleinowy, alkaloidy, kwercetyna, kwasy wielonienasycone, aminokwasy, witaminy B, A, C, E, K, mikro i makroelementy. Dzięki komponentom wchodzącym w skład, oliwka Levchuk Oil For Eyelash And Eyebrow Growth ma silne działanie regenerujące i odbudowujące nawet bardzo uszkodzone brwi, na przykład po leczeniu chemioterapią. Dodatkowo oliwka posiada ekstrakt z papai, która obok działania odżywczego powoduje zamykanie łusek włosa dzięki czemu efekt koloryzacji utrzymuje się dłużej. Co istotne stosowanie oliwki nie powoduje szybszego wypłukiwania pigmentu ze skóry.

   

  10 ml

1 2