Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Ferulashi

CHANTARELLE FERULASHI

Odmładzająca dermoestetyka bariery lipidowej przeznaczona dla skóry wrażliwej, reaktywnej, suchej, z objawami AZS i alergii.

 • Chantarelle FERULASHI Balsam do ciała regenerujący barierę lipidową Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Bezzapachowy Chantarelle Ferulashi Balsam do ciała regenerujący barierę lipidową przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Obudowuje funkcje bariery ochronnej, regeneruje płaszcz lipidowy, inteligentnie nawadnia skórę dostosowując stopień nawilżenia do temperatury i wilgotności otoczenia. Liczne ekstrakty roślinne łagodzą podrażnienia, redukują dyskomfort napięcia i szorstkości, działają antybakteryjne i przeciw objawom zapalenia. Skóra jest widocznie wygładzona, elastyczna, o poprawionej teksturze, z odczuciem nawilżenia i świeżości wygładzonej skóry.

   

  200 ml

 • Chantarelle FERULASHI Delikatny płyn do kąpieli Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Ferulashi Delikatny płyn do kąpieli - nawilżający, wygładzający i łagodzący. Dedykowany dla skóry suchej i bardzo suchej, także wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii, z objawami AZS. Regeneruje i nawilża skórę, poprawia jej kondycję, wzmacnia naturalne mechanizmy ochronne. Poprawia wygląd, przyspiesza odnowę komórkową, zwiększa elastyczność skóry. Uszczelnia barierę naskórkową. Ma bardzo delikatny zapach naturalnego olejku eterycznego z drzewka różanego. Zawiera olej z róży muszkatołowej Rosa Mosqueta o działaniu nawilżającym i wygładzającym, tworzy delikatny nietłusty film ochronny na skórze, przeciwdziałając wysuszeniu i łuszczeniu, olejek eteryczny z drzewka różanego o działaniu regenerującym i wygładzającym, ekstrakt Anapsos redukujący łuszczenie naskórka, wygładzający i nawilżający oraz Irrisolve kompleks ekstraktów roślinnych o działaniu antyrodnikowym i łagodzącym.

   

  200 ml

 • Chantarelle FERULASHI Delikatny żel pod prysznic Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Ferulashi Delikatny żel pod prysznic do mycia ciała i włosów, bezzapachowy, nawilżający, wygładzający i łagodzący. Dedykowany dla skóry suchej i bardzo suchej, także wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii, z objawami AZS. Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę ciała i głowy, przeznaczony jest także do mycia włosów. uczuciem elastyczności. Zawiera ekstrakt Anapsos - redukujący łuszczenie naskórka, wygładzający i nawilżający, Irrisolve - kompleks ekstraktów roślinnych o działaniu antyrodnikowym i łagodzącym, naturalne nawilżające polisacharydy oraz betainę i naturalne saponiny o działaniu delikatnie oczyszczającym i nawilżającym.

   

  200 ml

 • Chantarelle FERULASHI Lipidowy koncentrat FERULANI z kwasem ferulowym i szikimowym Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Odmładzający Chantarelle Ferulashi Lipidowy koncentrat FERULANI z kwasem ferulowym i szikimowym, który regeneruje barierę lipidową i nawadnia. Ma działanie antyoksydacyjne, łagodzące i kojące objawy podrażnień. Przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Łagodnie zmiękcza skórę, przywraca równowagę hydrolipidową, inteligentnie nawadnia dostosowując się do temperatury i wilgotności otoczenia. Działa antyrodnikowo, stymuluje syntezę kolagenu. Zawiera składniki aktywne o właściwościach wygładzających, łagodzących i kojących objawy podrażnień. Do stosowania pod krem dzienny i nocny. Bezzapachowy. Chantarelle Ferulashi Lipidowy koncentrat FERULANI z kwasem ferulowym i szikimowym jest skonstruowany na bazie specjalnych emolientów, których unikalne połączenie daje strukturę ciekłokrystaliczną odpowiadającą fizjologicznie strukturze skóry - doskonale nawadnia i uzupełnia lipidy w układzie warstwowym nie dając odczucia "tłustości".

   

  30 ml

 • Chantarelle FERULASHI Lipidowy krem na dzień SPF20 UV z kwasem ferulowym Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Odmładzający Chantarelle Ferulashi Lipidowy krem na dzień SPF20 UV z kwasem ferulowym 0,5% i filtrem mineralnym SPF20. Regeneruje barierę lipidową, ma działanie antyoksydacyjne i nawadniające. Przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Inteligentnie nawadnia dostosowując stopień nawilżenia do temperatury i wilgotności otoczenia, zwiększa rezerwy nawilżenia. Antyrodnikowy, odmładzający i wygładzający, o właściwościach antybakteryjnych, łagodzących i kojących objawy podrażnień. Bezzapachowy.

   

  50 ml

 • Chantarelle FERULASHI Lipidowy krem na noc z kwasem szikimowym Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Odmładzający Chantarelle Ferulashi Lipidowy krem na noc z kwasem szikimowym 0,5%. Regeneruje barierę lipidową i delikatnie pilinguje. Przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Aktywnie nawadnia, ma właściwości antybakteryjne, łagodzące i kojące objawy podrażnień. Bezzapachowy. Zawiera kwas szikimowy, który delikatnie zmiękcza i usuwa martwe komórki naskórka bez efektu podrażnienia, zaczerwienienia, nadmiernego wysuszenia. Zwiększa nawilżenie i redukuje przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Preparat jest skonstruowany na bazie specjalnych emolientów, których unikalne połączenie daje strukturę ciekłokrystaliczną odpowiadającą fizjologicznie strukturze skóry - doskonale nawadnia i uzupełnia lipidy w układzie warstwowym nie dając odczucia "tłustości".

   

  50 ml

 • Chantarelle FERULASHI Lipidowy krem na skórę wokół oczu i ust Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Bezzapachowy, Chantarelle Ferulashi Lipidowy krem na skórę wokół oczu i ust regeneruje barierę lipidową, nawadnia, łagodzi i koi objawy podrażnień. Przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Chantarelle Ferulashi Lipidowy krem na skórę wokół oczu i ust z nowoczesnymi kompleksami lipidów i inteligentnym nawadnianiem dostosowującym się do temperatury i wilgotności otoczenia. Można stosować pod makijaż.

   

  30 ml

 • Chantarelle FERULASHI Oczyszczający żel regenerujący barierę lipidową Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Bezzapachowy Chantarelle Ferulashi Oczyszczający żel regenerujący barierę lipidową dla skóry twarzy, wokół oczu i ciała. Polecany dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, także makijaż wodoodporny, dając efekt czystości, wygładzenia i miękkości. Ma właściwości emoliencyjne, nawilżające, regenerujące płaszcz lipidowy skóry.

   

  200 ml

 • Chantarelle FERULASHI Serum do ciała regenerujące barierę lipidową Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Kojące serum do ciała Chantarelle Ferulashi Serum do ciała regenerujące barierę lipidową, redukujące odczucie świądu i szorstkość lokalnych stref skóry. Nawadniające, regenerujące barierę lipidową, łagodzące i kojące objawy podrażnień. Przeznaczone dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Zawiera Asensyl, który redukuje odczucie bólu i dyskomfortu poprzez zmniejszenie stymulacji nerwowej i reaktywności skóry. Kwas szikimowy 0,1% delikatnie zmiękcza i usuwa martwe komórki naskórka bez efektu podrażnienia, zaczerwienienia, nadmiernego wysuszenia. Serum zwiększa nawilżenie, redukuje przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Bogate jest także w aktywne składniki o właściwościach antybakteryjnych, kojących i antyoksydacyjnych. Bezzapachowe.

   

  30 ml

1 2