Losowe produkty
-
Farmona FILLER & LIFTING LIFTING CREAM Krem liftingujący
Krem liftingujący na dzień i na noc Farmona Filler & Lifting Lifting Cream polecany do każdego rodzaj skóry, szczególnie skóry suchej, wiotkiej, mało elastycznej. Idealny jako baza pod makijaż. W swoim działaniu doskonale ujędrnia, uelastycznia, poprawia jędrności i elastyczności skóry, wygładza drobne zmarszczki, intensywnie nawilża, wyrównuje koloryt skóry. Redukuje oznaki starzenia. Natychmiastowo poprawia wygląd skóry.
150 ml
-
Apis NATURAL SLOW AGING EYE CREAM STEP 2 SMOOTHING EFFECT SOFT FOCUS Krem pod oczy - wygładzenie Soft Focus (8857)
Wypoczęte, świeże i pełne blasku spojrzenie!. Wykorzystaj krem Apis Natural Slow Aging Eye Cream Step 2 z technologią odbicia światła, która gwarantuje efekt skóry emanującej blaskiem i świeżością. Zredukuj proces starzenia się skóry wokół oczu z efektem wyraźnego rozświetlenia i wygładzenia „soft focus”. Zawiera 2% kolagen roślinny o dużej zawartości hydroksyproliny i seryny.
15 ml
-
Charm Medi GLY 30% Kwas glikolowy 30% (P-GH4312)
Kwas glikolowy Charm Medi Gly 30% przeznaczony do profesjonalnej, głębokiej eksfoliacji chemicznej skóry. Wykazują m.in. działanie: keratolityczne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne, odmładzające.
30 ml
-
Cuccio REVITALIZING ROLL-ON CUTICLE OIL Olejek do skórek w kulce (figa i granat)
Kompleksowa pielęgnacja skórek i paznokci wcale nie musi być czasochłonna – wystarczy sięgnąć po profesjonalną odżywkę Cuccio Revitalizing Roll-On Cuticle Oil o przyjemnym zapachu. Oliwka doskonale sprawdza się zarówno jako remedium na zniszczoną płytkę i zrogowaciały naskórek, jak i jako środek profilaktyczny, który pozwala zapobiec dalszym uszkodzeniom. Opakowanie Roll-On gwarantuje łatwą, wygodną i przyjemną aplikację oraz delikatny masaż skóry wokół paznokci. Przeznaczone do codziennego stosowania. Wystarczy niewielka ilość oliwki Cuccio Revitalizing Roll-On Cuticle Oil, by odkryć jej właściwości pielęgnujące skórki oraz płytkę paznokcia. Ten wydajny kosmetyk jest bardzo wygodny w aplikacji. Dzięki zakończeniu typu roll-on można szybko rozsmarować olejek w newralgicznych obszarach. Warto zwrócić uwagę na jego specyficzną konsystencję. Dzięki niej Cuccio Revitalizing Roll-On Cuticle Oil utrzymuje się na skórkach i płytce - nie spływa po dłoniach. Olejek regenerujący do skórek i paznokci Cuccio to świetny wybór również ze względu na przyjemny aromat, w którym dominują nuty miodu. Kosmetyk doskonale sprawdzi się w Twoim domowym SPA, pomagając w przygotowaniu paznokci do wykonania manicure. Należy podkreślić, że cieszy się on dużym zainteresowaniem profesjonalnych kosmetyczek, co najlepiej świadczy o jego skuteczności w pielęgnowaniu skórek i paznokci. Z jego pomocą można przeciwdziałać zrogowaceniom oraz uszkodzeniom płytki - świetnie sprawdza się jako kosmetyk o działaniu profilaktycznym.
10 ml
-
Toskani TKN HA3 Stymulator tkankowy z czystym kwasem hialuronowym
Stymulator tkankowy Toscani TKN HA3 to gwiazda wśród produktów do injekcji, która zdecydowanie poprawia jakość skóry. Oparty o biozgodny kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej 3.000 kDa, który jest najbardziej zbliżony do kwasu hialuronowego endogennie występującego w skórze. W swoim działaniu Toscani TKN HA3 rewitalizuje oraz pobudza naturalne procesy odnowy komórkowej - działając holistycznie na różne obszary ciała poprawia jakość skóry niezależnie od jej wieku. Konfekcjonowany w strzykawce do bezpośredniej injekcji. Produkt medyczny.
1,6 ml
-
Ronney LAMPA UV+LED ANNA 54W (Biała)
Profesjonalna Ronney Lampa UV+LED Anna o mocy 54W to profesjonalne urządzenie wykorzystywane w salonach kosmetycznych przez zawodowe manicurzystki. Zastosowana w niej innowacyjna technologia UV/LED zapewni szybkie utwardzenie i długotrwały efekt manicure i pedicure wykonywanych lakierami hybrydowymi lub żelami. Wykorzystane w niej diody UV/LED nowej generacji jednocześnie emitują światło o długości 365 nm i 405 nm, czyli łączą oba rodzaje fal – te z lamp UV oraz LED. To połączenie sprawia, że urządzenie bez problemu utwardza wszystkie hybrydy i żele dostępne na rynku, te dedykowane lampom UV, jak i LED, w rekordowo krótkim czasie – nawet w kilka sekund. Lampa posiada wbudowany sensor ruchu. Timer uruchamia się po umiejscowieniu dłoni w lampie, odmierzając wybrany czas 10, 30, 60. Do lampy przymocowana jest również rączka ułatwiająca przenoszenie urządzenia.
1 szt.
-
Farmona NEUROLIFT+ ACTIVE DERMO-LIFTING CONCENTRATE Aktywny koncentrat dermo-liftingujący
Farmona NeuroLift+ Active Dermo-Lifting Concentrate zapewnia przywrócenie jędrności i gęstości skóry, widoczną poprawę owalu twarzy, redukcję i spłycenie zmarszczek, intensywne nawilżenie oraz poprawa wyglądu i kondycji skóry. Farmona NeuroLift+ to specjalistyczna, kompleksowa linia dermo – liftingująca zainspirowana efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Głównym jej zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawa jędrności, a także regeneracja skóry i podtrzymanie efektów po zabiegach dermo kosmetycznych. Opracowana z myślą o kobietach około 40 roku życia, które pragną efektywnej i szybkiej poprawy stanu skóry.
5 ml
-
Bielenda Professional CORRECTIVE GEL-CREAM Peptydowy żel-krem korygujący zmarszczki wokół oczu
Bielenda Professional Corrective Gel-Cream dla każdego rodzaju skóry wokół oczu (szczególnie suchej i wrażliwej) z cieniami i obrzękami pod oczami, zmarszczkami mimicznymi i utratą jędrności. Doskonale rozświetla i przywraca skórze jednolity koloryt. Koryguje zmarszczki mimiczne, wygładza i nawilża, spłyca zmarszczki i drobne linie. Zmniejsza obrzęki, zasinienia i oznaki zmęczenia, odświeża. Dzięki lekkiej formule szybko się wchłania i stanowi idealną podstawę pod makijaż.
50 ml
-
Motyl Pro FREZ diamentowy do skórek (W103)
Najwyższej jakości frez diamentowy Motyl Pro do skórek. Wymiary głowicy: Ø 2,3 mm, wysokość 2,3 mm. Maksymalne obroty: 40 000 obr./ min.
1 szt.