Moje konto Moje konto
  • Itely Hairfashion AQUARELY Farba do włosów 7NI (intensywny średni blond) 7.0 Cena: 30.00
    sztuk: 1
  • OPI GelColor SUZI’S SLINGING MEZCAL Żel kolorowy (GCM86) Cena: 110.00
    sztuk: 1
Wartość: 140.00 zobacz koszyk

Losowe produkty

  • osavi TRIBULUS TERRESTRIS Saponiny 200 mg (120 szt.) Osavi - osavi.jpg

    Suplement diety Osavi w postaci kapsułki twardej zawierającej ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, standaryzowany na saponiny. Jeśli chcesz zwiększyć swoją witalność a co za tym idzie także i libido, sięgnij po roślinne wsparcie buzdyganka naziemnego, który jest bogaty w saponiny znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Buzdyganek naziemny wspomaga zachowanie zdrowia metabolicznego i hormonalnego, a także wykazuje działanie adaptogenne pomagając organizmowi w radzeniu sobie ze stresem.

     

    120 szt.

  • Thalgo 24H HYDRATING BODY MILK 24-godzinne nawilżające mleczko do ciała (VT15001) Thalgo - 607x1000_fitbox-lts3.png

    Odżywczo-łagodzące mleczko do ciała Thalgo 24H Hydrating Body Milk, bogate w olej ze słodkich migdałów, olej sezamowy, kompleks Cold Cream Marine. Zapewnia intensywne nawilżenie, które trwa nawet do 24 godzin. Thalgo 24H Hydrating Body Milk uzupełnione zostało wysoce skoncentrowanym trio nawilżających składników aktywnych, aby trwale zapobiec utracie nawilżenia. Dzięki temu pozostawia skórę sprężystą, elastyczną, miękką i jedwabiście gładką. 

     

    200 ml

  • Itely Hairfashion PROCOLORIST EQUALIZER Spray zabezpieczający włosy przed farbowaniem Itely Hairfashion - itely-logo.jpg

    Spray Itely Hairfashion ProColorist Equalizer zabezpieczający włosy nadmiernie porowate i zniszczone do zabiegu farbowania. Itely Hairfashion ProColorist Equalizer odbudowując wewnętrzną strukturę włosów przywraca naturalną wytrzymałość i wilgotność.

     

    200 ml

  • Semilac PINK GOLD Lakier hybrydowy (094) Semilac - semilac.jpg

    Lakier hybrydowy Semilac łączy w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu, gwarantując tym samym bardzo trwały i modny manicure. Lakier hybrydowy Semilac zawiera w swojej formule specjalne pigmenty, które zapewniają najwyższą jakość koloru i trwałe wykończenie. Lakier hybrydowy Semilac przeznaczony jest do użytku zarówno profesjonalnego, jak i domowego. Dzięki łatwej aplikacji i wysokiej trwałości spełnia on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Wybierając lakier hybrydowy Semilac dajesz znać, że Twoim priorytetem jest najwyższa jakość produktu.

     

    7 ml

  • Apis BIOSTIMULATING ALGAE MASK Biostymulująca maska algowa z roślinnymi egzosomami (55115) APIS - logo-apis.jpg

    Biostymulująca maska algowa Apis Biostimulating Algae Mask, zaprojektowana z myślą o intensywnej regeneracji i odmłodzeniu skóry. Jej rewolucyjnym składnikiem są roślinne egzosomy w postaci nanopęcherzyków, które pełnią rolę nośnika dla kluczowych substancji aktywnych. Docierając w głąb skóry stymulują produkcję kolagenu i elastyny wraz z odnową komórkową, co prowadzi do zagęszczenia i wzmocnienia jej struktury. Dodatek egzopolisacharydów morskich i hydrolizatu z czerwonej algi działa kompleksowo na oznaki starzenia. Efektem zastosowania Apis Biostimulating Algae Mask jest poprawa struktury skóry, zredukowana widoczność zmarszczek oraz uniesiony i wymodelowany kontur twarzy.

     

    200 g.

  • Chantarelle REGENEVIA DNA ENZYMO-ALGAE CLEANSING MILK ANTIOXIDANT Mleczko enzymatyczno-algowe do demakijażu twarzy i oczu (CD0124) Chantarelle (detal) - chantarelle_logo_598kb[1].jpg

    Chantarelle Regenevia DNA Enzymo-Algae Cleansing Milk Antioxidant dla każdego typu skóry dokładnie oczyszcza skórę, nawilża i wygładza. Uzupełnia poziom naturalnych antyoksydantów, by chronić przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami środowiska, oczyszcza z toksyn, rewitalizuje skórę. Bogata formuła zawiera delikatne emolienty nie zatykające porów, enzymy proteolityczne stymulujące odnowę skóry oraz dotleniające i rewitalizujące wyciągi algowe z 5 gatunków alg morskich bogate w antyoksydanty, aminokwasy, polisacharydy, mikroelementy i sole mineralne. Chantarelle Regenevia DNA Enzymo-Algae Cleansing Milk Antioxidant jest dedykowane dla każdego typu skóry przeciw oznakom starzenia chronologicznego, fotostarzenia oraz przyspieszonego starzeniu na skutek zanieczyszczeń środowiska typu miejskiego i niewłaściwej diety bogatej w cukry.

     

    200 ml

  • Gosh ULTIMATE EYELINER WITH A TWIST - BROWNIE Wykręcana kredka do oczu (03) GOSH Copenhagen - gosh-logo.jpg

    Wykręcana kredka do oczu Gosh Ultimate Eyeliner With A Twist jest miękka i precyzyjna oraz posiada doskonałą pigmentację. Można ją rozblendować przy pomocy gumki znajdującej się na drugim końcu kredki. Blenduj bezpośrednio po nałożeniu, zanim produkt zaschnie i stanie się odporny na rozmazywanie i działanie wody. Wykręcana kredka do oczu posiada innowacyjną przestrzeń chwytu, która ułatwia jej trzymanie podczas użytkowania. Jeśli potrzebujesz naostrzyć kredkę, temperówka znajduje się po tej samej stronie co gumka i można ją wyciągnąć. Wodoodporna. Produkt wegański.

     

    0.4 g.

  • Płatki kosmetyczne pakowane luzem (1200 szt.)

    Wysokiej jakości bawełniane płatki - waciki kosmetyczne - pakowane luzem. Opakowanie o wadze 0,5 kg zawiera około 1200 szt.

     

    opakowanie (1200 szt.)

  • Itely Hairfashion OH MY BLONDE! DELY BLONDE Rozjaśniacz bez amoniaku do 7 tonów (500 g.) Itely Hairfashion - itely-logo.jpg

    Itely Hairfashion Oh My Blonde! Dely Blonde to delikatny, odbarwiający proszek bez amoniaku, idealny do włosów naturalnych lub farbowanych. Itely Hairfashion Oh My Blonde! Dely Blonde to kompaktowy, mikrogranulkowy proszek odbarwiający, który gwarantuje rozjaśnienie do 6-7 odcieni. Nie pęcznieje i można go łatwo wymieszać i zastosować. Ekskluzywny skład kompleksu PLEX wzbogacony o olej, masło roślinne i kwas maleinowy sprawia, że włosy stają się  jaśniejsze, bardziej sprężyste, wytrzymałe mechanicznie i zdrowe.

     

    500 g.