Losowe produkty
-
osavi D-MANNOZA 2000 mg (proszek)
Suplement diety w formie proszku zawierający D-mannozę. D-mannoza to bioaktywny monosacharyd (cukier prosty) w niewielkich ilościach produkowany przez organizm. Jedna miarka dostarcza 2000 mg D-mannozy, a całe opakowanie zawiera aż 60 dziennych porcji. Produkt ma naturalnie słodki smak, jest bez zapachu i łatwo się rozpuszcza. Jest odpowiedni dla wegan i wegetarian oraz nie zawiera żadnych dodatków.
120 g.
-
Poniks PĘDZEL do pasemek z szydełkiem
Fryzjerski pędzelek Poniks do pasemek z szydełkiem. Bardzo praktyczny - ułatwiający pracę z czepkiem fryzjerskim. Wymiary 14,5 cm x 2 cm.
1 szt.
-
Motyl Pro FREZ diamentowy do skórek (W27)
Najwyższej jakości frez diamentowy Motyl Pro do skórek. Wymiary głowicy: Ø 2,5 mm, wysokość 6,2 mm. Maksymalne obroty: 40 000 obr./ min.
1 szt.
-
Apis FRUITY terAPIS Żel neutralizujący (chłodzący) kwas glikolowy, migdałowy i kwasy AHA (50825)
Apis FRUITY terAPIS Żel neutralizujący (chłodzący) kwas glikolowy, migdałowy i kwasy AHA dla każdego rodzaju cery, przeznaczony do neutralizacji (przerwania) działania eksfoliatora AHA, glikolowego i migdałowego. Ma właściwości łagodzące, przeciwobrzękowe i chłodzące.
200 ml
-
Cuccio FORTE PLUS CUTICLE NUTRIENT PEN Sztyft nawilżający do skórek
Cuccio Forte Plus Cuticle Nutrient Pen to sztyft nawilżający do skórek, który jest wzbogacony o mieszankę masła Shea z oliwą z oliwek, witamina A, C, B-12 i Nonychosine-E. Witaminy i składniki odżywcze dostarczane są przez naskórek do macierzy paznokcia. Forma sztyftu ułatwią aplikację. Idealny do damskiej torebki.
1.6 g.
-
Ella Bache DEEP-CLEANSING T-ZONE Peeling głęboko oczyszczający na strefę T (VE15028)
Peeling głęboko oczyszczający na strefę T Ella Bache Deep-Cleansing T-Zone Exfoliator, który doskonale oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń zewnętrznych, nadmiaru sebum oraz resztek makijażu. Idealnie sprawdzi się w przypadku cery trądzikowej, tłustej, mieszanej, gdyż zawiera składniki optymalizujące wydzielanie łoju, i tym samym zwężają pory skórne oraz minimalizują świecenie. Peeling Ella Bache Deep-Cleansing T-Zone Exfoliator stosowany regularnie pozwoli pozbyć się zaskórników oraz znacznie zmniejszy ryzyko powstawania wyprysków. Bardzo skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, odsłaniając nową, piękną skórę. Dzięki usunięciu zrogowaceń zwiększa się wchłanianie składników aktywnych z dalszych etapów pielęgnacyjnych. Cera po użyciu Ella Bache Deep-Cleansing T-Zone Exfoliator jest maksymalnie wygładzona i odświeżona, dzięki zawartości krzemionki. Widocznie poprawia się jej struktura oraz kondycja.
50 ml
-
OPI GelColor YOU ARE SO OUTTA LIME! Żel kolorowy (GCN34)
OPI GelColor to delikatny kolorowy żel do paznokci, do wykonania trwałego manicure'u. OPI GelColor jest najnowszą generacją żelu, bazującą na przełomowych osiągnięciach w chemii polimerów. Jego innowacyjność polega na tym, że w odróżnieniu od lakieru hybrydowego czy innych rodzajów żelu, przepuszcza wilgoć, która jest niezbędna dla zdrowej kondycji paznokci. Dodatkowo, OPI GelColor nie wiąże się mocno z płytką paznokciową, dzięki czemu jej nie niszczy. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach daje cudowną łatwość zarówno aplikacji OPI GelColor, jak i jego usuwania. OPI GelColor charakteryzuje się brylantowym połyskiem, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą.
15 ml
-
Charm Medi GLY 50% Kwas glikolowy 50% (P-GH4313)
Kwas glikolowy Charm Medi Gly 50% przeznaczony do profesjonalnej, głębokiej eksfoliacji chemicznej skóry. Wykazują m.in. działanie: keratolityczne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne, odmładzające.
30 ml
-
Charmine Rose FICIN PEELING Peeling enzymatyczny z ficyną (GH0423)
Peeling enzymatyczny Charmine Rose Ficin Peeling polecany do eksfoliacji skóry wrażliwej, cienkiej, suchej, naczynkowej, a także tłustej. Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
50 ml