Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pędzelki do zdobień

 • NeoNail APLIKATOR - PACYNKA DO PYŁKU NeoNail - neonail_logo.jpg

  Aplikator służy do precyzyjnej aplikacji pyłków. Z dwóch stron zakończony gąbęczką z silikonu, który doskonale utrzymuje pyłek, a podczas nanoszenia nie osypuje się, Kształt pacynki minimalizuje ryzyko wysunięcia się jej z palców.

   

  1 szt.

 • NeoNail DŁUTKO do nakładania ozdób - sonda NeoNail - neonail_logo.jpg

  Dłutko do zdobienia paznokci to profesjonalne narzędzie stosowane w manicure i pedicure. Przyrząd ten zakończony jest z dwóch stron metalowymi kuleczkami (różniącymi się wielkością). Ułatwia wykonanie linii uśmiechu przy frenchu żelowym oraz aplikację wszelkich ozdób.

   

  1 szt.

 • NeoNail PĘDZELEK DO ZDOBIEŃ No 2 NeoNail - neonail_logo.jpg

  Pędzelek z włosia syntetycznego przeznaczony do zdobnictwa. Cieniutki i precyzyjny, doskonały do zdobień paznokci zarówno farbkami, kolorowym akrylem jak i kolorowym żelem. Idealny do zdobnictwa tipsów żelowych, akrylowych i naturalnej płytki paznokcia. Rączka idealnie wyprofilowana dla uzyskania największego komfortu pracy. Włos pędzelka stworzony do precyzyjnego zdobnictwa, nie skleja się. Gwarantuje niezwykłą precyzję, przydatną przy kreowaniu wszelkiego rodzaju niewielkich detali i wykończeń.

   

  1 szt.

 • NeoNail ZESTAW PĘDZELKÓW naturalnych (7 szt.) NeoNail - neonail_logo.jpg

  Idealne do wykonywania zdobień. Charakteryzuje je wysoka jakość i wytrzymałość. Syntetyczne włosiwo pozwala na duży komfort w rozprowadzaniu żelu. Pędzelkami można nakładać ozoby na paznokcie oraz wykonywać ciekawe zdobienia różnymi technikami.

   

  7 szt. (zestaw)