Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

PODOLOGIC

 • Farmona PODOLOGIC ACID Progresywny zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami AHA i BHA Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC ACID Progresywnie zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami AHA i BHA przeznaczony jest do suchej, szorstkiej skóry ze skłonnością do pęknięć, odcisków i modzeli. W swoim działaniu doskonale zmiękcza zrogowaciały naskórek, progresywnie go zozpuszczając. Stymuluje odnowę i regenerację zdrowego naskorka, intensywnie wygładza oraz zmniejsza skłonność do tworzenia się odcisków, modzeli i pęknięć skóry. Farmona PODOLOGIC ACID Progresywnie zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami AHA i BHA optymalnie nawilża, rozjaśnia płytkę paznokciową oraz poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry stóp.

   

  150 ml

 • Farmona PODOLOGIC ACID Silnie zmiękczająca sól do kąpieli stóp z kwasami AHA i BHA Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC ACID Silnie zmiękczająca sól do kąpieli stóp z kwasami AHA i BHA przeznaczona jest do kąpieli stóp przed zabiegiem podologicznym i pedicure, szczególnie w przypadku problemów z nadmiernym rogowaceniem naskórka, zgrubieniami, bardzo suchą, szorstką i zniszczoną skórą stóp. W swoim działaniu Farmona PODOLOGIC ACID Silnie zmiękczająca sól do kąpieli stóp z kwasami AHA i BHA doskonale oczyszcza i odświeża stopy oraz rozluźnia połączenia między komórkami naskórka dzięki czemu ułatwienie jego mechaniczne usuwanie. Zmiękcza zrogowaciałą skórę jednocześnie dostarczając jej niezbędnych minerałów i mikroelementów. Nawilża i wygładza, przywracając zdrowy wygląd.

   

  1500 g.

 • Farmona PODOLOGIC ACID Żel złuszczający do stóp Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Podologic Acid to specjalistyczna linia podologiczna, której działanie zostało oparte o aktywność kwasów owocowych. Farmona Podologic Acid Żel złuszczający do stóp zapewnia wykonanie profesjonalnego pedicure i otrzymanie doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie, dzięki 44% stężeniu kwasów owocowych AHA. Kosmetyk szczególnie polecany dla silnie zrogowaciałej, szorstkiej, zniszczonej skóry stóp. Także w przypadku skłonności do powstawania modzeli i odcisków. Do stosowania w trakcie zabiegów podologicznych.

   

  75 ml

 • Farmona PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjna sól do kąpieli stóp z jonami srebra Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjna sól do kąpieli stóp z jonami srebra do kąpieli stóp, przed zabiegiem podologicznym lub pedicure, profilaktyka antybakteryjna. Jony srebra zawarte w soli zapewniają stopom ochronę przeciwbakteryjną. Dodatkowo regulują grubość warstwy rogowej chroniąc skórę stóp przed nadmierną szorstkością, zapobiegają pękaniu pięt. Tlenek cynku zmniejsza nadmierną potliwość stóp, niweluje przykry zapach. Dzięki zawartości szałwii lekarskiej sól działa oczyszczająco i odświeżająco. Pozostawia stopy delikatne i miękkie. Doskonale przygotowuje je do zabiegu podologicznego i pedicure.

   

  1400 g.

 • Farmona PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjny krem do stóp z jonami srebra Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjny krem do stóp z jonami srebra do pielęgnacji stóp aktywnych, po zabiegu podologicznym lub pedicure, profilaktyka antybakteryjna. Jony srebra tworzą nierozpuszczalne kompleksy z białkami naskórka, tworząc powłoki ochronne zapobiegające wnikaniu mikroorganizmów w głąb tkanek. Zapewniają stopom skuteczną ochronę przeciwbakteryjną. Ałun działa antyseptycznie i dezodorująco, powstrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu. Dzięki zawartości szałwii lekarskiej krem długotrwale odświeża, pozostawia stopy delikatne i miękkie. Stanowi idealne zakończenie zabiegu podologicznego lub pedicure.

   

  500 ml

 • Farmona PODOLOGIC FITNESS Peeling do stóp z jonami srebra Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC FITNESS Peeling do stóp z jonami srebra błyskawicznie złuszcza zrogowaciały naskórek. Poleruje pięty, wyrównuje zgrubienia, wygładza skórę. Pobudza mikrocykrulację krwi skóry stóp, polepszając absorpcję pielęgnujących składników aktywnych do głębszych warstw naskórka. Przyspiesza naturalne procesy regeneracji skóry. Stanowi idealne preludium do zabiegu podologicznego lub pedicure. Pozostawia stopy delikatne, jedwabiście gładkie i przyjemne w dotyku.

   

  690 g.

 • Farmona PODOLOGIC FITNESS Spray ochronny do stóp Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC FITNESS Spray ochronny do stóp idealny do stosowania w profilaktyce antybakteryjnej oraz pielęgnacji stóp ze skłonnością do nadmiernej potliwości. Wykazuje doskonałe działanie antyseptyczne, zapewniając ochronę przeciwbakteryjną, zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu oraz odświeżenie stóp.

   

  200 ml

 • Farmona PODOLOGIC HERBAL Intensywnie zmiękczająca pianka do stóp Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC HERBAL Intensywnie zmiękczająca pianka do stóp skutecznie zmiękcza naskórek, modzele i odciski. Działa antybakteryjnie.

   

  165 ml

 • Farmona PODOLOGIC HERBAL Peeling do stóp Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC HERBAL Peeling do stóp skutecznie złuszcza zrogowaciały naskórek oraz wygładza. Pobudza ukrwienie skóry stóp. Przygotowuje do zabiegu podologicznego lub pedicure. Polepsza absorpcję pielęgnujących skórę składników aktywnych. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką.

   

  500 ml

1 2 3