Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Reponse Delicate (dla skóry wrażliwej)

MATIS REPONSE PREVENTIVE - PIELĘGNACJA NA PIERWSZE OZNAKI STARZENIA

Matis Reponse Preventive to linia kosmetyków specjalnie skierowana do pokolenia millenialsów, czyli osób między 20 a 30 rokiem życia. To w tym wieku, należy zacząć intensywnie dbać o swoją skórę, zanim pojawią się pierwsze oznaki starzenia, ponieważ im wcześniej działamy prewencyjnie, tym później się starzejemy... W wieku 25 lat skóra jest w pełnym rozkwicie, u szczytu gęstości i produkcji komórkowej. W tym wieku musimy szczególnie dbać o higienę kosmetyczną, przede wszystkim dokładne oczyszczanie skórę dwa razy dziennie, dobrany krem na dzień, systematyczną ochronę przeciwsłoneczną.

 

 • Matis REPONSE DELICATE SENSI-AGE Krem anti-aging do cery wrażliwej Matis - matis-logo.jpg

  Funkcje ochronne skóry regularnie są narażone na zjawiska zapalne, a z wiekiem ulegają one osłabieniu, dlatego cera gorzej radzi sobie na przykład z czynnikami zewnątrzpochodnymi. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, a suchość i zaczerwienienie utrzymuje się dłużej.  Krem Matis Reponse Delicate Sensi-Age to prawdziwa korygująca terapia antystarzeniowa. Pomaga wypełnić i wygładzić zmarszczki, jednocześnie kojąc skórę i zapewniając jej komfort. Matis Reponse Delicate Sensi-Age przeznaczony dla kobiet w wieku około 40 lat o wrażliwej i reaktywnej skórze.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE DELICATE SENSI-ESSENCE Delikatny tonik do cery wrażliwej Matis - matis-logo.jpg

  Delikatny, bezalkoholowy tonik Matis Reponse Delicate Sensi-Essence jest uzupełnieniem oczyszczania wrażliwej skóry, usuwającym pozostałości makijażu, a jednocześnie odświeżającym i relaksującym. Jego lekka konsystencja usuwa każdy najdrobniejszy ślad makijażu i zanieczyszczeń, bez wysuszania skóry. Matis Reponse Delicate Sensi-Essence przywraca naturalne pH, dzięki czemu bariera naskórkowa może naturalnie się regenerować. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o skórze wrażliwej i reaktywnej.

   

  200 ml

 • Matis REPONSE DELICATE SENSI-MASK Delikatna maska do cery wrażliwej Matis - matis-logo.jpg

  Maseczka Matis Reponse Delicate Sensi-Mask jest natychmiastowym i intensywnym rozwiązaniem kojącym dla wrażliwej skóry. Dzięki połączeniu wysokowydajnych składników aktywnych, jest idealna w każdej chwili, aby zredukować oznaki dyskomfortu. Jej jedwabista żelowa konsystencja odświeża i wygładza, przynosząc nawodnienie na długi czas. Natychmiast łagodzi podrażnienia. Matis Reponse Delicate Sensi-Mask przeznaczona dla kobiet w każdym wieku o wrażliwej i reaktywnej skórze.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE DELICATE SENSI-MILK Delikatne mleczko do cery wrażliwej Matis - matis-logo.jpg

  Matis Reponse Delicate Sensi-Milk to wyjątkowo delikatny kosmetyk do demakijażu bez spłukiwania, który usuwa makijaż i zanieczyszczenia, jednocześnie nie podrażniając skóry. Przeznaczone dla kobiet w każdym wieku o wrażliwej i reaktywnej skórze. Matis Reponse Delicate Sensi-Milk to pierwszy krok w pielęgnacji, który otuli ją niczym ochronny kokon oraz zabezpieczy przed uczuciem „ściągnięcia” i odwodnienia, tak często pojawiającym się przy demakijażu.

   

  200 ml

 • Matis REPONSE DELICATE SENSIBIOTIC Krem przywracający równowagę bioflory skóry Matis - matis-logo.jpg

  Bogactwo mikrobiologiczne jest wyznacznikiem zdrowej skóry. Gdy flora bakteryjna jest zrównoważona, funkcje ochronne naskórka są nienaruszone. Skóra lepiej się regeneruje i starzeje wolniej. Bakterie bioflory skóry żyją w harmonii z komórkami skóry. Ten ekosystem zachowuje  delikatną równowagę. Na podstawie analizy mikrobiologicznej i inspiracji najnowszymi badaniami naukowymi, krem Matis Reponse Delicate Sensibiotic przywraca równowagę mikrobiomu i zachowuje naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu ucieczka wody z naskórka jest powstrzymywana. Jego miękka i delikatna tekstura otacza skórę ochronnym kokonem. Matis Reponse Delicate Sensibiotic przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o wrażliwej i reaktywnej skórze.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE DELICATE SENSIBIOTIC-PEEL Peeling bez granulek do cery reaktywnej Matis - matis-logo.jpg

  Matis Reponse Delicate Sensibiotic-Peel to pozbawiony granulek peeling, który oczyszcza naskórek najbardziej delikatnej skóry, eliminując jej martwe komórki w subtelny, niepodrażniający sposób. Jego działanie enzymatyczne w połączeniu z łagodzącym działaniem składników aktywnych przywraca skórze miękkość. Delikatna, kremowa konsystencja zapewnia natychmiastowy komfort. Matis Reponse Delicate Sensibiotic-Peel przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku o skórze wrażliwej i reaktywnej.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE DELICATE SENSIBIOTIC-SERUM Kojące serum do skóry wrażliwej Matis - matis-logo.jpg

  Mikrobiom jest markerem zdrowej skóry. Kiedy flora drobnoustrojów jest zrównoważona, funkcja barierowa skóry jest nienaruszona. Skóra staje się bardziej odporna, lepiej się regeneruje i starzeje się wolniej. Serum Matis Reponse Delicate Sensibiotic-Serum zawiera kompleks sensibiotyczny. To koncentrat ukierunkowanych składników aktywnych, opartych na naturalnym mikrobiomie. Przywraca równowagę, zapewnia komfort i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Matis Reponse Delicate Sensibiotic-Serum przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o wrażliwej i reaktywnej skórze.

   

  30 ml