Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

SAUBER LAB (środki czyszczące)

Sauberlab to wysokospecjalistyczne produkty stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia zebrane pod marką reprezentującą niemiecką jakość i zaawansowanie technologiczne w branży czystości. Jeśli szukasz wysokiej jakości środków do gruntownego mycia i czyszczenia różnych powierzchni – takich jak posadzki, ściany czy schody - ale nie tylko, to doskonale trafiłeś! 

 • Sauber Lab KR14 ABRAMIL Mleczko do szorowania Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Wysokiej jakości mleczko czyszczące Sauber Lab KR14, o dużej zawartości naturalnych związków odtłuszczających i ściernych. Produkt rozpuszcza tłuszcz i przypalenia z powierzchni odpornych na szorowanie. Nadaje się do stali nierdzewnej, emalii, ceramiki, plastiku.Nie nadaje się do wrażliwych powierzchni lakierowanych, akrylu, tworzyw sztucznych.

   

  1000 ml

 • Sauber Lab SR61 WC CITRO GEL Żel do mycia ceramicznych urządzeń sanitarnych Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Sauber Lab SR61 na bazie kwasu cytrynowego do gruntownego mycia urządzeń ceramicznych w sanitariatach. Samoczynnie myje i usuwa zabrudzenia z kamienia kotłowego, urynowego i rdzę. Nadaje się do powierzchni odpornych na działanie silnych kwasów – muszli klozetowych, pisuarów. Można stosować na armaturze i powierzchniach ze stali nierdzewnej. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

   

  1000 ml

 • Sauber Lab WP29 DUFT Niskopieniący środek do mycia i pielęgnacji podłóg Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Skoncentrowany, zapachowy środek Sauber Lab WP29 do ręcznego i maszynowego mycia wszystkich wodoodpornych podłóg (na przykład z PCV, linoleum, gumy, kamienia naturalnego, lakierowanego, podłóg drewnianych). Myje i pielęgnuje w jednym cyklu pracy. Nie odkłada się. W koncentracie nadaje się do wstępnej obróbki wykładzin podłogowych. Przecierać lekko wilgotnym mopem. Spłukiwanie nie jest wymagane. Po wypolerowaniu maszyną High Speed pozostawia błyszczącą warstwę ochronną.

   

  1000 ml