Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Skin Regeneration (linia regenerująca)

Janssen Cosmetics Skin Regeneration

 

Linia regenerująca Janssen Cosmetics. Wiek metrykalny nie jest czynnikiem determinującym stan skóry dojrzałej. Wpływ na wygląd i funkcje skóry dojrzałej mają różnorodne czynniki. Do czynników egzogennych prowadzących do przedwczesnego starzenia się skóry zaliczamy przede wszystkim ekspozycję na promieniowanie UV i powstawanie wolnych rodników. Wraz z upływem czasu pojawiają się zaburzenia hormonalne, które doprowadzają do zahamowania syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, obniżenia ilości lipidów w skórze oraz zmniejszenia poziomu nawilżenia skóry. Następuje osłabienie systemu odpornościowego i nieprawidłowe rozmieszczanie komórek barwnikowych, co daje obraz skóry bladej z miejsowymi przebarwieniami. Spadek poziomu estrogenów objawia się zwiotczeniem i spadkiem elastyczności skóry. Jednak wiek metrykalny nie musi pokrywać się z kondycją naszej skóry. Właściwa pielęgnacja opóźnia proces starzenia się skóry. Dotknięta czasem, zestresowana i zmęczona skóra wymaga skutecznego, regenerującego programu pielęgnacyjnego, który pozwoli odzyskać jej siły witalne, przywróci sprężystość, jędrność i blask. Właściwą odpowiedzią na te potrzeby jest linia Janssen Cosmetics SKIN REGENERATION, która stanowi niezwykle skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry. Innowacyjna koncepcja substancji aktywnych wspiera naturalne funkcje skóry i stymuluje odnowę komórkową.
 • Janssen Cosmetics SKIN REFINING ENZYME PEEL Wygładzający peeling enzymatyczny (107) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Enzymatyczny żel złuszczający  Janssen Cosmetics Skin Refining Enzyme Peel. Peeling zawiera enzymy, które skutecznie eliminują martwe komórki bez mechanicznego tarcia, które może podrażniać skórę. Po zastosowaniu Janssen Cosmetics Skin Refining Enzyme Peel. skóra jest wygładzona i o wiele lepiej wchłania substancje aktywne.

   

  50 ml

 • Janssen Cosmetics SKIN TONIC Bezalkoholowy tonik odświeżający (102) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Bezalkoholowy tonik Janssen Cosmetics Skin Tonic, który skutecznie odświeża i łagodzi skórę. Stanowi idealne dopełnienie oczyszczania twarzy za pomocą pianki Janssen Cosmetics Cleansing Mousse, sprawiając że ten etap pielęgnacji jest jeszcze bardziej efektywny. Reguluje poziom pH skóry, głęboko nawilża, dzięki czemu skóra jest jedwabiście gładka i delikatna. Tonik Janssen Cosmetics Skin Tonic przywraca hydrolipidową barierę skóry. Długołańcuchowy kwas hialuronowy nawilża i zatrzymuje wilgoć w skórze. Tonik Janssen Cosmetics Skin Tonic zwiększa skuteczność działania innych produktów pielęgnacyjnych, przygotowując skórę do ich aplikacji. Opracowany tak, aby zaspokoić potrzeby skóry wymagającej regeneracji.

   

  200 ml