Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Skin Regeneration (linia regenerująca)

Janssen Cosmetics Skin Regeneration

 

Linia regenerująca Janssen Cosmetics. Wiek metrykalny nie jest czynnikiem determinującym stan skóry dojrzałej. Wpływ na wygląd i funkcje skóry dojrzałej mają różnorodne czynniki. Do czynników egzogennych prowadzących do przedwczesnego starzenia się skóry zaliczamy przede wszystkim ekspozycję na promieniowanie UV i powstawanie wolnych rodników. Wraz z upływem czasu pojawiają się zaburzenia hormonalne, które doprowadzają do zahamowania syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, obniżenia ilości lipidów w skórze oraz zmniejszenia poziomu nawilżenia skóry. Następuje osłabienie systemu odpornościowego i nieprawidłowe rozmieszczanie komórek barwnikowych, co daje obraz skóry bladej z miejsowymi przebarwieniami. Spadek poziomu estrogenów objawia się zwiotczeniem i spadkiem elastyczności skóry. Jednak wiek metrykalny nie musi pokrywać się z kondycją naszej skóry. Właściwa pielęgnacja opóźnia proces starzenia się skóry. Dotknięta czasem, zestresowana i zmęczona skóra wymaga skutecznego, regenerującego programu pielęgnacyjnego, który pozwoli odzyskać jej siły witalne, przywróci sprężystość, jędrność i blask. Właściwą odpowiedzią na te potrzeby jest linia Janssen Cosmetics SKIN REGENERATION, która stanowi niezwykle skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry. Innowacyjna koncepcja substancji aktywnych wspiera naturalne funkcje skóry i stymuluje odnowę komórkową.
 • Janssen Cosmetics DE-AGE & RE-LIFT CONCENTRATE Koncentrat wygładzająco-liftingujący (130) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Koncentrat substancji aktywnych Janssen Cosmetics De-Age & Re-Lift Concentrate, które wygładzają i ujędrniają kontur twarzy. W okresie menopauzy dochodzi do zmian hormonalnych – obniża się poziom estrogenów. Spadek poziomu estrogenów objawia się zwiotczeniem i spadkiem elastyczności skóry. Skóra staje się wiotka i mało jędrna. Aby pomóc skórze przetrwać ten trudny czas warto sięgnąć po preparaty z izoflawonami. Poprawiają elastyczność i napięcie skóry. Wpływają na procesy proliferacji komórek skóry, pobudzają fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Korzystnie wpływają również na stan naczyń krwionośnych i odżywienie skóry. Janssen Cosmetics De-Age & Re-Lift Concentrate natychmiast po nałożeniu wygładza i delikatnie napina skórę, nadając twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.

   

  30 ml

  146.00
  Dodaj do ulubionych