Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Vegan Nature

 
 • Farmona VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ogień Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ogień to aromatyczna kompozycja zapachowa przeznaczona do połączenia z preparatem bazowym - peelingiem, olejem do masażu, hydro musem lubmulti balmem. Preparat można również stosować do kominków zapachowych. Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ogień to niepowtarzalna, aromatyczna, pobudzająca zmysły kombinacja aromatów kwiatowych i owocowych, połączonych z różowym pieprzem, uzupełnionych nutą paczuli, ambry* i piżma*. Pobudzający zmysły aromat, tworzący nastrój komfortu i pełnego relaksu. (* nieodzwierzęcy substytut naturalnych odpowiedników).

   

  30 ml

 • Farmona VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - powietrze Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - powietrze to aromatyczna kompozycja zapachowa przeznaczona do połączenia z preparatem bazowym - peelingiem, olejem do masażu, hydro musem lubmulti balmem. Preparat można również stosować do kominków zapachowych. Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - powietrze to kombinacja wodnych zapachów połączonych z pobudzającymi zmysły akordem kwiatu lotosu i zielonych owoców przełamanych delikatnym, odświeżającym aromatem eukaliptusa. Orzeźwiający aromat, wyostrzający zmysły i dodający energii.

   

  30 ml

 • Farmona VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - woda Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - woda to aromatyczna kompozycja zapachowa przeznaczona do połączenia z preparatem bazowym - peelingiem, olejem do masażu, hydro musem lubmulti balmem. Preparat można również stosować do kominków zapachowych. Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - woda to aromatyczna kombinacja świeżych, morskich oraz owocowo – kwiatowych nut zapachowych, z wyczuwalnym akordem drzewa cedrowego, piżma* i ambry*, które dodają kuszącej słodyczy. Odświeżający ciało i duszę aromat pobudzający i poprawiający samopoczucie. (* nieodzwierzęcy substytut naturalnych odpowiedników).

   

  30 ml

 • Farmona VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ziemia Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ziemia to aromatyczna kompozycja zapachowa przeznaczona do połączenia z preparatem bazowym - peelingiem, olejem do masażu, hydro musem lubmulti balmem. Preparat można również stosować do kominków zapachowych. Farmona Vegan Nature Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ziemia to aromatyczna kombinacja drzewno – kwiatowa z wyczuwalnymi nutami ziołowymi, połączonymi z gorzką pomarańczą, malinami, gardenią, nerolą oraz ambrą, z dodatkiem paczuli, drzewa cedrowego i sandałowego, które dodają niezwykłej elegancji. Zmysłowy i głęboki aromat, wprowadzający ciało i umysł w stan odpoczynku.

   

  30 ml

 • Farmona VEGAN NATURE Nawilżająco-regenerujący hydro-mus do ciała Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Nawilżająco-regenerujący hydro-mus do ciała dla każdego rodzaju skóry w szczególności skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej, wymagającej regeneracji i odżywienia. Jego ultra lekka formuła oparta w 94% na naturalnych składnikach zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie, ograniczenie transepidermalnej utraty wody z naskórka, wygładzenie i poprawienie elastyczności skóry, złagodzenie podrażnień i uczucia ściągnięcia, regeneracja i wzmocnienie bariery ochronnej skóry, zwiększenie odporności skóry na negatywne czynniki zewnętrzne orazpoprawienie wyglądu i kondycji skóry. Farmona Vegan Nature Nawilżająco-regenerujący hydro-mus do ciała błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

   

  500 ml

 • Farmona VEGAN NATURE Olej do masażu ciała Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Olej do masażu ciała zapewni doskonały poślizg współgrający z każdym rodzajem skóry. Doskonały również dla skóry wrażliwej i delikatnej. Polecany jako samodzielny produkt lub olej bazowy przy zabiegach aromaterapeutycznych. Farmona Vegan Nature Olej do masażu ciał można także stosować do masażu twarzy. 

   

  500 ml

 • Farmona VEGAN NATURE Suchy peeling do ciała Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Vegan Nature Suchy peeling do ciała dla każdego rodzaju skóry - zawierając blisko 90% naturalnych składników, łączy w sobie zalety peelingu solnego, cukrowego i olejowego. W swoim działaniu doskonale oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki naskórka oraz wygładza i ujędrnia skórę. Idealnie przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji i przyjęcia składników aktywnych z kolejno aplikowanych kosmetyków.

   

  600 g.